To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nasadzenia przy drogach    -   26/4/2012
Zielona gmina
Po udanej zasadzeniu lasu w Łękawce, tym razem nadeszła kolej na roślinność wzdłuż dróg, centrach wsi, budynków użyteczności publicznej, chodników i innych „wizerunkowych” miejscach Gminy Tarnów. Akcja rozpoczęła się w minionym tygodniu, kiedy w środę i czwartek, 18-19 kwietnia pas wzdłuż drogi powiatowej w centrum miejscowości Radlna obsadzony został klonami, migdałowcami i karogenami syberyjskimi. W najbliższym czasie nowe drzewa i krzewy ozdobne pojawią się natomiast przy drodze wojewódzkiej 977 w sąsiedztwie szkoły i potoku „Radlanka” w Porębie Radlnej.

Ogloszenie

-Nasadzenia realizowane są przy minimalnych nakładach finansowych – gmina ponosi wyłącznie koszt zakupu roślin, natomiast wszystkie prace wykonywane są przez więźniów, pod kierunkiem pracowników urzędu gminy, realizujących to zadanie w ramach swoich obowiązków służbowych – podkreśla zastępca wójta Sławomir Wojtasik.
Jak zapewniają włodarze gminy, roślinność przy drogach Gminy Tarnów pojawiać się będzie sukcesywnie we wszystkich miejscowościach. -Sądzę, że w ciągu najbliższych kilku lat mamy szansę faktycznie się stać takim „zielonym płucem” Tarnowa – konkluduje Sławomir Wojtasik.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(26-04-2012) real men :
Bo prawdziwy mężczyzna powinien posiedzieć w więzieniu, zapłacić alimenty i posadzić drzewo!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-04-2012) Prawdziwy mężczyzna :
Prawdziwy mężczyzna powinien: 1. mieć syna, 2. wybudować dom, 3. posadzic drzewa (dawniej rozumiano sad) A tu widze że niektórzy uchodzą za prawdziwych mężczyzn bo: zmienili żoną na nowszy model (młodszą, no czasmi tęższą, spłodzili dwie córki zamiast syna, zamiast wybudowania domu siedzą kątem u teściowej, a o possadzeniu drzewa ani myślą )

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-04-2012) „zielonym płucem” :
żałosne

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl