To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wieści z tarnowskiego magistratu    -   26/4/2012
Tarnów pięknieje na wiosnę
Tarnów zakwita. W połowie maja, w wielu miejscach miasta, rozpocznie się sadzenie kwiatów jednorocznych – poinformował magistrat. Posadzone zostaną mi. in. begonie, bratki ogrodowe, szałwia lśniąca, aksamitka rozpierzchła i starzec popielny. W sumie na 22 skwerach i ulicach pojawi się ponad 46 tysięcy kwiatów.

Ogloszenie

Miasto pod kątem utrzymania czystości i porządku podzielone jest na cztery rejony tj. rejon nr 1 „Stare Miasto”, rejon nr 2 „Północ”, rejon nr 3 „Południe”, rejon nr 4 stanowi 19 placów zabaw oraz ul. Jana Pawła II z przyległymi zieleńcami i Park Piaskówka, na którym utrzymaniem czystości i porządku oraz dbałością o stan techniczny urządzeń na placach zabaw zajmuje się Zakład Składowania Odpadów Komunalnych. Utrzymaniem czystości i porządku na rejonach nr 1, 2 i 3 zajmują się firmy wyłonione na drodze przetargu nieograniczonego.

Uwagi dotyczące utrzymania miasta, można zgłaszać telefonicznie do Biura Gospodarki Komunalnej w Centrum Usług Ogólnomiejskich Urzędu Miasta Tarnowa pod nr tel. 14 68 82 869.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(26-04-2012) ZX :
Czy pracownicy Urzędu Miasta, byli w Parku Strzeleckim, ławki w krytycznym stanie, staw zawsze na wiosnę był czyszczony, a przez ostatnie lata, to brudna sadzawka. Za komuny, toaleta była za darmo, teraz jest tylko na placu zabaw za którą trzeba płacić, czyli miasto zarabia na moczu. Nie ma tablic, o zakazie palenia papirosów, jazdy na rowerach, dawniej były.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-04-2012) TAAAAAAK :
TaaaaaaaaaK pieknie .......... przejeżdzałem przez rondo przy ul Lwowska Okrężna Marusarz i co ? jakie piekne tam posadzili zółte kwiaty - są nimi samosiejki mlecze !!!!!!!!!!!!!!!! Ciekawe czy urząd pod wodza Ścigały tez za nie zapłacił ?ł

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-04-2012) proste :
45000 X 2 zł = głupota tyle kasy zamiast posadzić wieloletnie - ten Prezydent chyba zaczyna sobie za dużo pozwalać , rządzi kasą bo nie jego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl