To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Charytatywnie dla Katarzyny Gaertner    -   27/4/2012
Aktorzy śpiewają w „Solskim”...
Przypominamy: z inicjatywy dyrekcji Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego 29 kwietnia o godz. 19:00 na Dużej Scenie odbędzie się koncert z cyklu „Solski o...” Tym razem aktorzy teatru zaśpiewają piosenki z muzyką Katarzyny Gaertner. Dochód z koncertu przeznaczony zostanie dla Artystki, której dom w Komaszycach spłonął kilka tygodni temu.

Ogloszenie
>

-Dla mnie to, że aktorzy i przesympatyczna dyrekcja podjęli inicjatywę koncertu jest fantastyczne i wzruszające - mówi Katarzyna Gaertner, która będzie obecna na koncercie razem z mężem, Kazimierzem Mazurem. -Jesteśmy zdeterminowani, żeby mieć dom - a w naszym przypadku „dom” to także studio, pracownia twórcza. To w nim pracujemy, to tam przyjeżdżają artyści. W tej chwili śpimy na materacach, ale studio trzeba mieć, żeby w razie odwiedzin 25 aktorów mieć gdzie przeprowadzić próbę. Jeśli chodzi o formę pomocy- może łatwiej jest dać kawałek komina czy kilka gwoździ niż gotówkę? Za wszystko będziemy bardzo wdzięczni. Również tarnowskiemu teatrowi planuję się zrewanżować po spektaklu - bo teatr to miejsce, które potrzebuje muzyki i nagrań. Ale to niespodzianka.
Bilety normalne kosztują 45 zł. Dodatkowo obowiązuje promocja na bilety cegiełki - 4 osobowa grupa płaci po 30 zł od osoby. Bilety do nabycia w kasie Teatru (14 688 32 87, kom. 784 976 026, e-mail: kasabiletowa@teatr.tarnow.pl) oraz przez Internetwww.ekobilet.pl/tarnowski-teatr.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl