To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wsparcie gminy Tarnów dla Mariany Zabawy i Jakuba Mordyla    -   11/6/2012
Sponsoring dla cheerleaderki i lekkoatlety
Marianna Zabawa – tancerka z Tarnowca i Jakub Mordyl – lekkoatleta z Woli Rzędzińskiej to kolejnych dwoje utalentowanych młodych mieszkańców Gminy Tarnów, których finansowo wsparł gminny samorząd. W zamian za przekazane wsparcie młodzi sportowcy zobowiązali się promować Gminę Tarnów na zawodach, w których biorą udział.

Ogloszenie
>

Marianna Zabawa od 6 roku życia tańczy w Studiu Tańca Honorata. Jej pierwszym sukcesem był finał w tańcu solowym na Festiwalu Tańca Dzieci i Młodzieży „Złote Baletki” w Opocznie w 2008 roku. W tym samym roku, po raz pierwszy występując z formacją „Blask” zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski Cheerleaders. Od czterech lat nieprzerwanie jest finalistką Mistrzostw Polski Cheerleaders. Przez kolejne lata uczestniczyła także w wielu innych turniejach tańca, zdobywając nagrody indywidualnie lub zespołowe z formacją „Blask”, z którą w otwartych mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego zdobyła I miejsce w latach 2008-2011. Szczególnym osiągnięciem było zdobycie w 2010 roku Grand Prix Polski Cheerleaders. W roku 2011 awansowała z zespołem Power Girls na Mistrzostwa Europy do Ljubliany, gdzie zajęła III miejsce, natomiast w Mistrzostwach Polski Cheerleaders wraz z zespołem zdobyła II miejsce.

Talent lekkoatletyczny Jakuba Mordyla, zawodnika klubu lekkoatletycznego MLUKS Tarnów objawił się stosunkowo niedawno, bo 2011 roku. Moje pierwsze zawody były w Rzeszowie dnia 04.09.2011 roku. Specjalizując się w biegach „setkę” każdorazowo pokonuje ten dystans czasie poniżej 12 sekund. Ma na swoim koncie trzecie miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego Młodzików oraz szóste miejsce na Mistrzostwach Polski w Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego, które miały miejsce 1 października 2011 roku w Kielcach. Od listopada byłem na trzech obozach kadry Małopolski: w Zakopanem, Muszynie i Spale. Obecnie, pod kierunkiem trenera Piotra Styczyńskiego przygotowuje się do eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które będą miały miejsce na początku czerwca.
(PP)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl