To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Bezpieczne Wakacje 2012    -   11/6/2012
Lato w mieście
Zajęcia na basenie za złotówkę, turnieje brydżowe i tenisowe, zawody strzeleckie, piłkarskie, futsalowe oraz siatkarskie – to tylko część propozycji przygotowanych w ramach tegorocznej akcji „Lato w Mieście – Bezpieczne Wakacje Tarnów 2012”. Program rozpocznie się w lipcu. Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w tarnowskich placówkach oświatowych i klubach sportowych. To znakomita alternatywa dla uczniów, którzy lato spędzają w Tarnowie. Jak już pisaliśmy, przygotowano sporo atrakcji. Na pływalniach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Piłsudskiego, al. Tarnowskich oraz w Tarnowie - Mościcach uczestnicy zajęć będą mogli popływać za złotówkę, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej. Jak informuje tarnowski magistrat, program kosztuje ok. 360 tysięcy złotych. Szacuje się, że weźmie w nim udział ok. 38 tysięcy dzieci i młodzieży.

Ogloszenie

Interesującą ofertę przygotował także Pałac Młodzieży podczas „Wakacji 2012 z Pałacem Młodzieży” zaplanowano m.in. warsztaty rekreacyjno-sportowe dla uczniów szkół podstawowych, zajęcia integracyjne, olimpiadę sportową, zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz warsztaty ceramiki artystycznej, fotograficzne, informatyczne i inne.

Szczegółowych informacji należy szukać na oficjalnym portalu miejskim oraz na stronach internetowych poszczególnych instytucji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl