To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Łatwiej i wygodniej dla pasażerów autobusów miejskich    -   11/6/2012
Nowe bilety ZKM
Będą nowe usługi dla korzystających z tarnowskiej komunikacji miejskiej – poinformował tarnowski magistrat. Pierwsza z nich to tzw. bilet hybrydowy, druga to tańszy bilet okresowy dla posiadaczy Karty Miejskiej w wersji premium. Zdecydowali o tym radni podczas sesji.

Ogloszenie
>

Bilet hybrydowy został wprowadzony z myślą o pasażerach korzystających z przesiadek, dla których dojazd do celu z wykorzystaniem przesiadki wiązał się z ponoszeniem dodatkowych kosztów podróży. Teraz nie będzie już takiego problemu. Nowe bilety dostępne będą w cenie jak dotychczasowy bilet na jedną linię tj. 2,40 zł – pełnopłatny, 1,40 zł – ulgowy i mogą być wykorzystywane w dwojaki sposób: jako bilet jednorazowy na jednej linii komunikacyjnej lub jako bilet czasowy 30-minutowy, ważny przez 30 minut od chwili skasowania w dowolnym autobusie w obrębie jednej strefy komunikacyjnej.

Z tańszego o 10 % biletu okresowego korzystać mogą posiadacze Tarnowskiej Karty Miejskiej w wersji premium. Został on wprowadzony w celu promowania przejazdów komunikacją miejską dla mieszkańców posiadających e-kartę. Dodatkowo posiadacz Tarnowskiej Karty Miejskiej sam będzie miał możliwość zapłaty oraz doładowania dowolnego biletu okresowego poprzez sieć internetową.

Dodajmy, że ceny dotychczas obowiązujących biletów pozostały bez zmian.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl