To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kolejna edycja akcji posła Roberta Wardzały    -   12/6/2012
„Prawnik za darmo” - podsumowanie
Nie słabnie zainteresowanie darmowymi poradami prawnymi w Tarnowie. Podczas dziewiątej edycji akcji, organizowanej przez posła PO Roberta Wardzałę, która odbyła się w poniedziałek, 11 czerwca, pojawiło się około 180 osób zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnej porady.

Ogloszenie

Prawnicy dyżurujący w ramach zainicjowanej przez Roberta Wardzałę akcji "Prawnik za darmo" byli do dyspozycji zainteresowanych dłużej niż pierwotnie zakładano. Mimo że akcja miała się rozpocząć o g. 9, to pierwsze osoby pojawiły się już około g. 8 i od razu były obsługiwane. Prawnicy pracowali bez przerwy godzinę dłużej niż planowano czyli do g. 16. W tym czasie udzielono porad ponad 100 osobom. Dwadzieścia kolejnych osób rozpisano na cały tydzień i w wyznaczonych godzinach skorzystają one z pomocy prawników także za darmo w kancelarii w Tarnowie. Pozostałym osobom zaproponowano i rozpisano w ten sam sposób wizyty w kancelarii w Brzesku.

Podobnie jak podczas ostatnich akcji także tym razem poza dyżurem prawnym mieszkańcy mogli skorzystać z dyżuru poselskiego Roberta Wardzały..
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 5)Dodaj komentarz
(13-06-2012) do Czesaka :
Panie czesak trzeba sie zabrac za robote bo jak tak dalej pójdzie to Wardzała bedzie posłem z Brzeska,

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-06-2012) Janek :
Akcja ok, chociaż poseł Rojek od lat pomaga ludziom w ramach działającego w jego Biurze Poselskim - Biura Porad i robi to solidnie nie rozklejając plakatów ze swoją fotą na całym mieście. Dlaczego? Bo to jest rozumiane jako rzetelna praca posła. Ale jest jeszcze druga bardziej irytująca sprawa: próba manipulacji informacją dotyczącą wykształcenia : ze strony www.sejm.gov.pl : Robert Wardzała , wykształcenie: średnie zawodowe. Piszę to w imieniu prawników i lekarzy którzy zanim zostaną prawnikami czy lekarzami i trzasną fotografię obok słowa PRAWNIK czy LEKARZ muszą się jednak sporo natrudzić panie Pośle Robercie Wardzało.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-06-2012) Obserwator :
Czy przypadkiem cała akcja nie jest profesjonalnym pomysłem jednej firmy prawniczej, a porady za darmo nie służą jej reklamie, aby następnie wyłuskać już płatne sprawy do dalszego prowadzenia? Dwie pieczenie na jednym ogniu. Reklama dla posła, który w garniturze na plakacie wytwarza wrażenie, że jest prawnikiem, a z drugiej strony podkręcenie rynku usług dla firmy, przy nadaniu jej wyjątkowego statusu, jako firmy działającej obok posła na sejm, a więc osoby wpływowej. Gdyby to była akcja darmowego wyżywienia dla biednych dzieci, to taka refleksja nie moze się rodzić. Porada prawna nie jest artykułem pierwszej potrzeby i na pewno problemy prawne u ludzi źle sytuowanych nie występuja często. Co innego jakieś ośrodki kryzysowe związane ze znęcaniem się nad rodziną itp. Czy jest może pisana lub nie pisana umowa pomiędzy posłem a firmą?:) Moze jednak mimo wszystko parlamentarzyści powinni skupić sie nad tworzeniem dobrego prawa, ale nie wiem czy tym sie znaja "prawnicy za darmo":)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-06-2012) Brawo :
Fajnie ze ktoś pomaga ludziom nawet jak nieliczni zawistnicy czy może zwykli zazdrośnicy próbują wylewać swój jad frustracji na klawiaturę. Prosimy o więcej takich akcji, to ratuje wielu ludzi i pomaga tym najbiedniejszym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(14-06-2012) do Brawo :
bredzisz

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl