To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Z tej oferty skorzystało ponad 1300 osób    -   14/6/2012
Udana doba z kulturą
Podsumowano pierwszą edycję „Doby dla kultury” – nietypowej inicjatywy tarnowskich instytucji kulturalnych. W ciągu 24 godzin z ich oferty skorzystało ponad 1300 osób.

Ogloszenie

Muzeum Okręgowe, Teatr im. L. Solskiego, Galeria Miejska BWA, Miejska Biblioteka Publiczna, Tarnowskie Centrum Kultury, Centrum Sztuki Mościce oraz Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej nie tylko przygotowały specjalne atrakcje dla odwiedzających, ale pokazały również jak na co dzień funkcjonują „od kuchni”. Chętni mogli również zwiedzić siedzibę radia RDN Małopolska, galerię Polskiego Związku Artystów Plastyków oraz zobaczyć kolekcję zabytkowych powozów w Klikowej. -Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Frekwencja również przerosła nasze oczekiwania – przecież to dopiero pierwsza edycja. Chcemy w ten ciekawy sposób aktywizować mieszkańców miasta i okolic. Wiele osób, które zdecydowały się poświęcić czas na odwiedzenie instytucji kultury zrobiło to po raz pierwszy w życiu. Już pracujemy nad kolejną odsłoną akcji – podkreśla dyrektor Wydziału Kultury UMT Marcin Sobczyk.

Nie było to tylko samo zwiedzanie. Najbardziej aktywni uczestnicy, którzy odwiedzili najwięcej placówek, otrzymali nagrody ufundowane przez instytucje biorące udział w akcji. Gadżety, wydawnictwa, zaproszenia, bilety, koszulki itp. powędrowały do 24 osób. „Doba dla kultury” została zorganizowana z okazji Światowego Dnia Rozwoju Kultury. Za rok będzie miała swoją kontynuację.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 



© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl