To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór    -   14/6/2012
Euro 2012: tarnowski akcent w Pradze!
W najbliższą sobotę na Rynku Starego Miasta w czeskiej Pradze, Polski Instytut organizuje "Polsko-czeski muzyczno-futbolowy wieczór". Mieszkańcy Pragi oraz turyści z całego świata będą mogli wspólnie oglądnąć mecz Polska - Czechy transmitowany na telebimach z wrocławskiego stadionu a także wziąć udział w koncertach polskich i ukraińskich wykonawców: "Akurat" oraz "Voo Voo" z projektem "Voo Voo i Haydamaky" (polsko - ukraiński projekt z udziałem legendy polskiego rocka Wojciecha Waglewskiego oraz muzyków ukraińskich). Impreza na kilkadziesiąt tysięcy osób jest promowana m.in. w czeskim metrze. Podczas imprezy odbędą się konkursy, degustacje polskich potraw w tym tarnowskich precelków; Tarnowskie Centrum Informacji dostarczyło ponad 1,5 tyś szt. z opisem po czesku i angielsku. Na stoisku informacyjnym wśród publikacji znajdą się materiały zachęcające do przyjazdu do Tarnowa a wśród nagród w konkursach - weekend w Tarnowie.

Ogloszenie
>

Obecność Tarnowa to efekt współpracy Tarnowskiego Centrum Informacji i Wydziału Marki Miasta z Instytutem Polskim w Pradze. W listopadzie zeszłego roku, Tarnów rozpoczął cykl promocji polskich miast w Pradze. Efektem spotkania były artykuły w czeskich mediach a ostatnio kilka czeskich wycieczek do Tarnowa. W ramach współpracy sobotnia promocja Tarnowa jest dla miasta bezpłatna.

Wieczór jest organizowany pod patronatem prezydenta Miasta Pragi Bohuslava Svobody. Organizatorami są Instytut Polski w Pradze, Ambasada Rzeczpospolitej Polskiej, Urząd Miasta Pragi oraz agencja Taiko. Udział w wieczorze wezmą przedstawiciele najwyższych władz Pragi oraz Wrocławia.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl