To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Na Jana Pawła i Błonie prace przy budowie ronda do przodu    -   15/6/2012
UWAGA utrudnienia w ruchu!
Jak informuje SKANSKA S.A. od dnia 18 czerwca zostanie wprowadzona zastępcza organizacja ruchu na czas realizacji II etapu budowy ronda u zbiegu Al. Jana Pawła II i ulicy Błonie oraz rozbudowy ulicy Błonie leżących w ciągu drogi krajowej nr 73. Poniżej przedstawiamy szczegóły zmian, nadesłane przez tarnowski magistrat. Szykują się duże utrudnienia...

Ogloszenie

Organizacji ruchu polegała będzie na:
-        Al. Jana Pawła II: wprowadzenie dwu kierunków ruchu na odcinku wschodniej jezdni (obecnie zamkniętej dla ruchu) od skrzyżowania z ulicą Westerplatte,
-        Wahadłowy przejazd w dwu kierunkach przez już wykonaną część ronda z zastosowaniem kierowania ruchem przez pracowników oraz sygnalizacji świetlnej.
-        Ulica Błonie: wprowadzenie dwu kierunków ruchu na obecnie zamkniętym odcinku północnej jezdni do zjazdu do obiektów CH ECHO.  

Przewidywane są bardzo duże utrudnienia w ruchu powodowane przez wahadłowy przejazd po rondzie, dlatego dla samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 5t wskazany będzie zalecany objazd w obu kierunkach ciągiem ulic: Słoneczna – Starodąbrowska – Nowodąbrowska. Z uwagi na szerokość pasów ruchu na skrzyżowaniu ulicy Słonecznej i Starodąbrowskiej (rondo tymczasowe) niemożliwy jest przejazd tą trasą samochodów o większych gabarytach.  

Wahadłowy przejazd pojazdów planowany jest do połowy lipca, z zastrzeżeniem, że gdy przełożony zostanie ruch na nowy przebieg DK 73 prowadzący przez wiadukt nad budowaną autostradą (budowa w ramach A-4) wprowadzone zostaną zmiany i samochody skierowane będą bezpośrednio przez nowo wykonaną drogę.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl