To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   R. Wardzała: darmowe bilety na żużel    -   18/6/2012
Bilet za krew
Po raz kolejny honorowi dawcy krwi będą mogli otrzymać darmowy bilet na mecz żużlowy Azoty Tauron Tarnów - PGE Marma Rzeszów zaplanowany na 24 czerwca. Dokumentem upoważniającym do skorzystania z oferty będzie zaświadczenie ze stacji krwiodawstwa działających przy tarnowskich szpitalach o honorowym oddaniu krwi w okresie od 18 do 22 czerwca 2012 r.

Ogloszenie
>

Taką formę promocji honorowego krwiodawstwa zainicjował w ubiegłym roku Robert Wardzała, spółka żużlowa odniosła się do niej bardzo przychylnie i dzięki temu honorowi dawcy krwi mogli obejrzeć kilka spotkań tarnowskiej drużyny za darmo.
W tym roku Robert Wardzała ponowił swoją prośbę i ponownie trafiła ona na podatny grunt. Władze spółki chętnie zgodziły się kontynuować akcję i darmowe bilety na mecz z Wybrzeżem Gdańsk otrzymało kilkadziesiąt osób.

Teraz jest kolejna okazja, by zobaczyć tarnowskich żużlowców w akcji mając darmowy bilet. Warunek jest jeden: trzeba oddać honorowo krew we wskazanym wcześniej okresie. Darmowe bilety wręczy Robert Wardzała w piątek, 22 czerwca, przy placu Sobieskiego 2. Na krwiodawców będzie czekał od g. 15 do 17.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(19-06-2012) www :
nie zawracaj głowy tylko nie każ ludziom pracować do smierci

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-06-2012) cc :
do www - popieram, choć nie do końca bo... kazać to on sobie może - ma łapkę podnieść usłużnie...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-06-2012) KAJMAN :
..MA GOŚC TUPET..CAŁE MIASTO W PLAKATACH - PRAWNIK ZA DARMO ROBERT WADZAŁA. NIE DOŚĆ ,ŻE LEDWO UKOŃCZYŁ SZKOŁE..TO TAKIE OSZUKAŃCZE REKLAMOWANIE - WSZYSTKIM MIESZKAŃCO TARNOWA GARDŁEM WYCHODZI!! CYNIK JEDENMAŁYMI LITEREMI DOPISAL,ŻE PORAD UDZILA PRZWNICY..A ON SAM DUZY,I LITERAMI.JAKI OJCIEC TAKI SYN..BEZWSTYDNI LUDZIE!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl