To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Czwórmiasto tarnowsko-podkarpackie    -   18/6/2012
Wieści z tarnowskiego magistratu
Czy powstanie tarnowsko-mielecko-dębicki obszar funkcjonalny? W tarnowskim ratuszu samorządowcy z czterech miast podpisali list intencyjny w tej sprawie – informuje magistrat.

Ogloszenie
>

Sygnatariuszami porozumienia byli prezydent Mielca Janusz Chodorowski, burmistrz Dębicy Paweł Wolicki, burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek oraz prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała. Zakłada ono zacieśnienie współpracy w obszarach kluczowych dla rozwoju społeczno-gospodarczego w ramach obszaru funkcjonalnego wyznaczonego przez Tarnów, Mielec, Dąbrowę Tarnowską i Dębicę, rozwój współpracy w celu wspierania potrzeb rozwojowych na poziomie lokalnym i regionalnym oraz podjęcie niezbędnych działań dla przygotowania i realizacji wspólnych projektów o znaczeniu ponadlokalnym.  

Zawarcie umowy poprzedziła gorąca dyskusja. Samorządowcy rozmawiali na tematy dotyczące m.in. możliwości utworzenia wspólnego obszaru funkcjonalnego oraz budowy partnerstw podmiotów z subregionu tarnowskiego i obszarów przygranicznych województwa podkarpackiego.  

Tarnowskie porozumienie to kolejny etap prac zapoczątkowanych podpisaniem w marcu br. w Jaśle „Deklaracji współpracy pomiędzy Województwem Małopolskim i Województwem Podkarpackim w sprawie podjęcia działań na rzecz współpracy i rozwoju obu regionów”. Organizatorami spotkania były UMT oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(18-06-2012) No cóz :
Nie udało sie Ścigale przyłączyć okolicznych gmin do Tarnowa to teraz próbuje przyłaczyc Mielec i Debicę. Rozwiąznaie tak karkołomne jak wszystkie pomysly....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-06-2012) cc :
to już nawet śmieszne nie jest, żałość , żałość i jeszcze raz żałość panie biegunowy

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl