To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Uratowali życie, obezwładnili nożownika    -   18/6/2012
Miasto z Policją honorują bohaterów
Trzech śmiałków, którzy 22 maja br. na Placu Rybnym w Tarnowie uratowali ludzkie życie, odebrało dziś wyróżnienia i nagrody od prezydenta Ryszarda Ścigały oraz Komendanta Miejskiego Policji insp. Zbigniewa Ostrowskiego. Mężczyźni pomogli atakowanej nożem kobiecie. -To dzięki nim poszkodowana żyje – stwierdza Komendant Ostrowski. Uhonorowani w Urzędzie Miasta Tarnowa bohaterowie otrzymali od prezydenta nagrody pieniężne, a od Policji cenne nagrody rzeczowe.

Ogloszenie

Sławomir, Maciej i Andrzej znaleźli się w pobliżu miejsca zdarzenia zupełnie przypadkowo. -Usłyszałem krzyki wzywające pomoc i nie mogłem nie zareagować. Nie wiedząc co się dzieje, zbiegłem na dół gdzie rozgrywały się sceny jak z filmu dla ludzi o mocnych nerwach. Tego widoku nigdy nie zapomnę – opowiada pan Sławek.

Posłuchaj relacji bohaterów :Przypomnijmy, do makabrycznego zdarzenia doszło 22 maja br. na klatce schodowej kamienicy przy Placu Rybnym. Napastnik zadał kobiecie kilkanaście ciosów nożem. Sprawca miał we krwi 2 promile alkoholu. Poszkodowana trafiła do szpitala w stanie krytycznym. Niedawno została z niego wypisana.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(19-06-2012) Petr :
Poszkodowana żyje również, a być może przede wszystkim dzięki chłopakowi, który jako jedyny przytomny zatamował krwotok u poszkodowanej i pomagał w ratowaniu po przyjeździe karetek. Gdzie on jest? Kim on jest? Gdzie jest o Nim informacja?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(20-06-2012) kuk :
Chciałam tak, jak Petr zauważyć, że jednak był ten chłopak i ratował panią. To on zarządzał akcją ratowania przed przyjazdem karetki. Mało tego! Bez niego wykrwawiłaby się na śmierć. Byłam świadkiem tego zdarzenia i widziałam, że siedziała ona na podłodze, więc z powodu utraty mnóstwa krwi doszłoby do odtlenienia mózgu. Ten chłopak jednak ułożył ją w odpowiedniej pozycji. Powinien chociaż otrzymać gratulacje.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl