To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Konkursy, nagrody i zabawa dla zakochanych par!    -   20/6/2012
„Zakochani w Tarnowie” zapraszają
Najbliższy weekend będzie szczęśliwy dla wielu tarnowskich małżeństw i zakochanych par, a przede wszystkim dla tych, które wezmą udział w Letnich Spotkaniach Zakochanych w Tarnowie. Już od poniedziałku 18 czerwca przez kolejne 5 dni w codziennych konkursach radiowych na antenie RDN Małopolska będzie można wygrać zaproszenie na "Romantyczną kolację we dwoje" w najlepszych tarnowskich restauracjach. Dodatkowo codziennie  w porannym konkursie będzie do zdobycia zaproszenie dla dwóch osób na sobotnie widowisko w Tarnowskim Teatrze z okazji Letnich Spotkań Zakochanych w Tarnowie na którym wystąpi Ireneusz Krosny - najbardziej znany i lubiany mim Rzeczypospolitej (o szczegółach występu będziemy jeszcze pisali). To jednak nie wszystkie propozycje...

Ogloszenie
>

Na zakończenie widowiska w teatrze zostaną rozlosowane kolejne cenne nagrody dla zakochanych par, a wśród nich "Letnia Sesja Zdjęciowa dla zakochanych", "Romantyczna kolacja we dwoje" oraz "Weekend z Nissanem".

Tegoroczne Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zakończy Pierwsza Świętojańska Biesiada Małżeńska, która odbędzie się na skwerze św. Antoniego przy ulicy Zbylitowskiej 5 w Moscicach. Organizatorzy zapraszają na biesiadę małżeństwa z całego Tarnowa i okolic i proponują wspólną zabawę poprowadzoną przez wodzireja w towarzystwie muzyki, śpiewu oraz tańca współczesnego i góralskiego. Wśród zakochanych małżeństw rozlosowane zostanę kolejne nagrody niespodzianki.

Szczegóły na stronie www.zakochaniwtarnowie.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl