To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Lato w Mieście – Bezpieczne Wakacje Tarnów 2012    -   20/6/2012
Wakacje z kulturą i sportem
Basen za złotówkę, turnieje brydżowe i tenisowe, zawody strzeleckie, piłkarskie, futsalowe oraz siatkarskie – to tylko część propozycji przygotowanych w ramach tegorocznej akcji „Lato w Mieście – Bezpieczne Wakacje Tarnów 2012”. Zajęcia dla dzieci i młodzieży ruszają wraz z początkiem letniej kanikuły. Według szacunków, w programie, weźmie udział około 38 tysięcy uczestników.

Ogloszenie
>

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywać się będą w tarnowskich placówkach oświatowych i klubach sportowych. To znakomita alternatywa dla uczniów, którzy lato spędzają w Tarnowie. Przygotowano sporo atrakcji. Na pływalniach Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Piłsudskiego, al. Tarnowskich oraz w Tarnowie - Mościcach uczestnicy zajęć będą mogli popływać za złotówkę, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej.

Przypomnijmy, że interesującą ofertę przygotowały także Pałac Młodzieży i miejskie instytucje kultury. Podczas „Wakacji 2012 z Pałacem Młodzieży” chętni będą mogli skorzystać z m.in. warsztatów rekreacyjno-sportowych dla uczniów szkół podstawowych, zajęć integracyjnych,, zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz warsztatów ceramiki artystycznej, fotograficznych, informatycznych i wielu innych.

Jak informuje tarnowski magistrat, Wakacje z Tarnowskim Centrum Kultury to m.in. Letni Festiwal Jazzu Tradycyjnego, spotkania z bluesem, autorska Pracownia Plastyczna Pazerów oraz koncerty młodych muzyków. Tarnowski Teatr zaplanował m.in. Warsztaty Teatralne – „Słońce w teatrze” i warsztaty tańca latynoskiego. Z kolei w Galerii Miejskiej dzieci w wieku 5-8 lat będą mogły wziąć udział w bezpłatnych warsztatach plastycznych. Swoją ofertę przygotowały także miejskie biblioteki.

Więcej – wkrótce.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl