To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowianie i turyści mogą mieć kolejną perełkę w centrum miasta    -   21/6/2012
Zabytkowa baszta będzie wyeksponowana
Jest plan odsłonięcia kolejnej miejskiej przestrzeni – wyeksponowania zabytkowego miejsca i uczynienia z niego następnej atrakcji turystycznej. Mowa o zakątku przy ul. Wałowej 25, gdzie znajduje się renesansowa półbaszta – informuje tarnowski magistrat. Trwają formalne czynności w celu przejęcia zasłaniającej ją kamienicy i realizacji określonych w zarysowanym projekcie, działań.

Ogloszenie
>

Przygotowywana jest dokumentacja techniczna w tej sprawie. Istotnym elementem ma być nie tylko odsłonięcie historycznej półbaszty, ale i zagospodarowanie niezwykle ciekawych i dobrze zachowanych piwnic budynku. Do ustalenia pozostaje również kwestia ich udostępnienia oraz przeznaczenia.

Jest pomysł, aby o wyglądzie tego miejsca zdecydowali sami mieszkańcy. -Rozważamy ogłoszenie otwartego konkursu dla studentów uczelni technicznych na projekt zagospodarowania zakątka przy ul. Wałowej 25 – mówi dyrektor Centrum Rozwoju Krzysztof Madej.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(22-06-2012) tarnowianin :
panowie metalurdzy, do boju !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2012) JanVDDelft :
A może by tak wszystko wyburzyć co zostało zbudowane po 1800r? było by tak naturalnie i "historycznie", wrócić do do świec itd.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2012) brakuje jeszcze fontanny :
Wizualizacja pokazuje jak brutalnie wybebeszone miejsce po kamienicy ze sklepem obuwniczym, skrywającej uroczy zaułek przy Małych Schodach, spasowało na ulokowanie kiosków dla pociotków Krzysztofa M., Henryka S., ...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl