To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   23 czerwca: Ireneusz Krosny w „Solskim”    -   21/6/2012
Zakochani w Tarnowie...
„Tego lata serca zakochanych najgoręcej będą biły w Tarnowie! Miłosne wyznania zamienią się w czułe gesty, które doskonale zastępują słowa, o czym przypomni Tarnowianom międzynarodowej sławy wykładowca uczuć i emocji bez zbędnych słów: Ireneusz Krosny!” - czytamy w otrzymanej informacji. Noc świętojańska – polskie święto zakochanych, połączy tym razem trzy wyjątkowe spotkania organizowane przez Stowarzyszenie KANON w ramach projektu „Zakochani w Tarnowie” dedykowane dla ludzi kochających i ludzi zakochanych...

Ogloszenie
>

Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zainicjuje 23 czerwca wystawa artystyczna w foyer Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego zatytułowana „Szlak miłosnych historii Tarnowa”. Rezultat projektu realizowanego przez uczniów II LO oraz ZSOiT im. Szczepanika w Tarnowie zostanie zaprezentowany mieszkańcom Tarnowa w sobotnie popołudnie od godziny 17:00. Wstęp wolny.

„CZUŁOŚĆ” to hasło głównego wydarzenia Letnich Spotkań Zakochanych w Tarnowie, które rozpocznie się w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego w sobotę 23 czerwca o godz. 19.00.
„Na poważnie i na wesoło będziemy rozmawiać o drugim wymiarze miłości, która domaga się delikatności i troski o stały wzrost w sercach zakochanych ludzi. Co łączy słowiańską romantyczną duszę z włoskim gorącym temperamentem? Na to pytanie odpowiedzą zaproszeni goście, a wśród nich włoski restaurator Rafaello i jego żona Edyta.
Jak okazywać sobie czułość i emocje nawet bez słów? To zagadnienie przybliży nam najbardziej znany i uznany komiczny mim Rzeczypospolitej, Ireneusz Krosny.” - piszą organizatorzy.
Wstęp: 30 złotych. Rezerwacja miejsc na stronie: www.zakochaniwtarnowie.pl

Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zakończy Pierwsza Świętojańska Biesiada Małżeńska. W niedzielę, 24 czerwca o godzinie 19.00 rozpocznie się wyjątkowa zabawa, w której dominował będzie taniec, śpiew i niespodzianki przygotowane dla zakochanych małżeństw. Scenariusz tej biesiady opracuje jeden z najlepszych tarnowskich wodzirejów, Robert Frudziński! Mościce, skwer św. Antoniego przy ul. Zbylitowskiej 5. Wstęp wolny.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl