To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wciąż trwają konsultacje społeczne w sprawie przekształceń w tarnowskiej służbie zdrowia    -   22/6/2012
Jaka służba zdrowia?
Jak informuje tarnowski magistrat, wciąż trwają jeszcze konsultacje społeczne w sprawie przekształceń w służbie zdrowia. Kolejna tura konsultacji mieć będzie miejsce w dniach 25 i 26 czerwca w godzinach pracy Urzędu Miasta Tarnowa oraz od godz. 16:00 do 18:00 w Centrum Spraw Społecznych przy ul. Goldhammera 3, pokój 311 na trzecim piętrze.

Ogloszenie

Przypomnijmy jeszcze, że konsultacjom w sprawie wywołującej tak wiele emocji, towarzyszy ankieta na Oficjalnym Portalu Miasta Tarnowa www.tarnow.pl oraz ankieta zamieszczona w miesięczniku miejskim tarnow.pl.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(22-06-2012) do P.Ścigały :
Dlaczego rozdzielono radnych podczas konsultacji w sprawie słuzby zdrowia na godz. 11.00 i na 15.00 ??? Czyzby decydenci obawialisie zespolenia siły radnych ? a może to celowe działanie na osłabienie głosu rozsądku części radnychj przez miejskich notabli???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-06-2012) tarnowianin :
Jeśli Ścigała ma nadzieje na to że realizując polecenia platformy nie obywatelskiej załapie się z jej pomcą do Parlamentu Europejskiego, to niech lepiej póki czas puknie się w główkę. W głowę a nie w w główkę. Bo jak się puknie w główkę to się nie opamięta i wyląduje na bocznicy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(24-06-2012) cc :
to piękny Rysiu vel pierwszy niepodległy ciepły biegunowy szykuje się do europarlamentu ? a kto spłaci długi miejskie ? następca ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-06-2012) tarnowianin :
A teraz trzeba przykuć go do fotela na który obłudą wyborczą się wdrapał. Niech naprawi to co zepsuł. A nie stołeczek EUROPARLAMENTARZYSTY. On by Unie z torbami puścił.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl