To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Letnie Spotkania Zakochanych dobiegają końca...    -   25/6/2012
Lato rozgrzewa serca Zakochanych w Tarnowie
W ubiegły weekend serca zakochanych najgoręcej biły w Tarnowie. A to za sprawą imprez dla zakochanych par, małżeństw i wszystkich żyjących z pasją zorganizowanych przez Stowarzyszenie KANON...

Ogloszenie

W sobotnie popołudnie w Tarnowskim Teatrze odbyły się dwa niecodzienne spotkania. W pierwszym z nich wzięli udział uczniowie II LO i ZSOiT im. Jana Szczepanika, ich opiekunowie oraz zaproszeni przez nich goście, a jego tematem była prezentacja autorskiego projektu "SZLAK MIŁOSNYCH HISTORII TARNOWA". Wynikiem pracy grupy młodych Tarnowian jest wystawa planszowa sześciu wybranych miłosnych historii, które sami opisali i sfotografowali oraz fotokast. Dzięki współpracy i pomocy Centrum Fotografii Piotra Grzyba powstała unikalna wystawa, której temat może stać się kolejną interesującą atrakcją turystyczną miasta Tarnowa. Ten wyjątkowy projekt został zrealizowany przy współpracy z Urzędem Miasta Tarnowa i współfinansowany z jego budżetu.

W sobotni wieczór Tarnowski Teatr stał się epicentrum CZUŁOŚCI w Małopolsce. W autorskim widowisku wzięli udział wyjątkowi goście, a wśród nich publiczność zauroczył swoim włoskim temperamentem i charakterem Raffaele Esposto wraz z żoną Edytą, w świat liryki i melancholii wprowadziła wszystkich w mini recitalu wokalnym Monika Stec. A na koniec do łez rozbawił wszystkich najbardziej znany i lubiany Mim Rzeczypospolitej, Ireneusz Krosny. Wśród uczestników spotkania, którzy zakupili cegiełki na budowę hospicjum "Via Spei" rozlosowano pięć wyjątkowych nagród dla zakochanych a opuszczając Tarnowski Teatr, wszystkie Panie otrzymały od organizatorów piękną różę.

Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zakończyła w niedzielę Pierwsza Świętojańska Biesiada Małżeńska. Na skwerze św. Antoniego w Mościcach można było tańczyć, śpiewać i bawić się do późnych godzin wieczornych razem z Tarnowskimi Wodzirejami, góralskim zespołem Dzianiszanie. Najlepsi tancerze i tancerki zostali nagrodzeni m.in. zaproszeniami na romantyczne kolacje we dwoje w najlepszych tarnowskich restauracjach.

We wszystkich imprezach wzięło udział ponad 600 osób, w tym goście z Tych, Krosna, Brzeska i Dębicy. Relację z sobotniego spotkania "Zakochanych w Tarnowie" można było obejrzeć w niedzielnych wiadomościach TVP Kraków.

We wtorek, 26 kwietnia w galerii BWA na Dworcu Głównym odbędzie się oficjalne zakończenie I i II edycji projektu "Zakochani w Tarnowie", który był współfinansowany z budżetu Urzędu Miasta Tarnowa. O godzinie 18.00 rozpocznie się spotkanie z uczestnikami II edycji, którzy pracowali nad stworzeniem autorskiej wystwawy pod hasłem "SZLAK MIŁOSNYCH HISTORII TARNOWA".  

Uczestnicy projektu "Zakochani w Tarnowie" zainicjowali w swoich szkołach  zbiórkę pieniędzy na zakup cegiełek na budowę hospicjum "Via Spei". Pieniądze te zostaną przekazane na spotkaniu na ręce Prezes Fundacji "Kromka Chleba".  

Wystawę "SZLAK MIŁOSNYCH HISTORII TARNOWA" będzie można oglądać w galerii BWA jeszcze we środę, 27 czerwca.

Foto Paweł Stefański
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl