To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Piknik na podsumowanie roku w Przedszkolu nr 31    -   25/6/2012
Żyjmy zdrowo na sportowo
Występy artystyczne dzieci, zawody sportowe, malowanie twarzy, pokaz tresury psa policyjnego i możliwość zwiedzania policyjnego radiowozu, pokaz udzielania pierwszej pomocy i wiele słodkości do zjedzenia – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na dzieci przybyłe w sobotę, 23 czerwca do Przedszkola nr 31 w Tarnowie. Pogoda na szczęście dopisała, a festyn, zorganizowany w „Dniu ojca” i będący zarazem i podsumowaniem roku, i – jak mówiła dyrektor Przedszkola Kinga Witek – „preludium” projektu „Żyjmy zdrowo i sportowo” - cieszył się dużym zainteresowaniem rozbawionych dzieci i ich rodziców. Zresztą, prócz wychowawców, to właśnie wielu rodziców miało swój udział w przygotowaniu wspólnej, integracyjnej zabawy. Jak było – posłuchajcie Państwo sami...

Ogloszenie

Spośród rozlicznych atrakcji festynu - każdy mógł znaleźć coś dla siebie: od dmuchanego zamku i trampoliny - po warsztaty teatralne, szczudlarza na sprężynujących szczudłach, czy zaskakujący baletowy pokaz w wykonaniu dzieci. Najważniejsza była jednak integracyjna atmosfera, w której rodzice mogli nawiązać z sobą, czy z wychowawcami, bliższy kontakt.
Z kolei moimi najwdzięczniejszymi rozmówcami okazywały się niekiedy dzieci, oblegające czy to policyjny radiowóz, czy bardzo chętnie próbujący na „fantomie” swoich sił w udzielaniu pierwszej pomocy. Słowem – przyjemne z pożytecznym.

Posłuchaj reportażu z festynu :MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl