To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Aż 900 tys. zł miejskiej dotacji dla żużlowej Unii Tarnów    -   27/6/2012
Pieniądze na sport podzielone
Znamy wyniki otwartego konkursu dla tarnowskich dyscyplin sportowych – poinformował magistrat. We współpracy z organizacjami pozarządowymi, panel ekspertów złożony z sześciu osób podzielił pieniądze pomiędzy wszystkie cztery podmioty, które ubiegały się o dofinansowanie. Najwięcej, bo aż 900 tys. zł otrzymała Unia Tarnów Żużlowa SSA.

Ogloszenie

Żużlowa Unia Tarnów otrzymała środki na udział drużyny Azoty Tauron Tarnów w rozgrywkach Speedway Ekstraligi, Polskiego Związku Motorowego oraz FIM i UEM; a także prowadzenie działalności w zakresie propagowania kultury fizycznej, sportu i rekreacji m.in. w ramach szkolenia młodzieży w "szkółce żużlowej".
71 tys. zł otrzymała KS ZKS Unia Tarnów na zadanie: Piłka nożna-Wsparcie dla seniorskiej drużyny piłkarskiej, która wywalczyła awans do II ligi.
25 tys. zł przypadło w udziale Stowarzyszeniu Piłki Ręcznej Tarnów, które otrzymało dofinansowanie w celu zrealizowania zadań sportowych pierwszoligowej drużyny oraz zespołu młodzieżowego juniorów.
4 tys. zł złotych otrzymał Parafialny UKS Hesed; zadanie: Futsal-Akademia Futsal Tarnów-Rozgrywki Futsalowe Polskiej Ligi Futsalu.

Przypomnijmy, prezydent wystąpił z inicjatywą pomocy finansowej dla sportu. To pieniądze pozyskane przez miasto w ramach zwiększonych dochodów z podatku od nieruchomości.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 9)Dodaj komentarz
(28-06-2012) Marek :
Ciekaw jestem ile tym razem z tego weżmie posel Wardzala z tytułu doradzania Tarnowskiej Spółce żużlowej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2012) do Marka :
Marku jeśli posuwasz się do paskudnej manipulacji podszytej zwykłym oszczerstwem ktore ma na celu naruszenie dóbr osobistych lub dobrego imienia Pana Roberta to wiedz ze Prawnicy za Darmo za chwilę mogą domagać się przeprosin. I wtedy będziesz musiał udowodnić ze to co piszesz jest prawdą. Inaczej, jak się domyślam już wpłacasz sporą kwotę na cele dobroczynne w ramach przeprosin.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2012) rQt :
Czyli ta dyscyplina która może spokojnie na rynku znaleźć sponsorów dostaje z publicznych pieniędzy największą dotacje, zaś te dyscypliny które nie bardzo mogą liczyć na wielkich sponsorów dostają drobiazgi lub wręcz nic ... to się nazywa rozsądne gospodarowanie publicznymi pieniędzmi na rozwój sportu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2012) elf :
najlepsza wydaje się być argumentacja -".propagowanie ......w ramach szkolenia młodzieży w szkółce żużlowej" to mogła wymyślić tylko pożal się boże rzecznica miłościwego

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2012) J-23 :
Skandal ! Po trzykroć skandal !!!! Rozsypujące się i wiecznie dziurawe ulice włącznie z główną arterią komunikacyjną miasta i choćby opisywaną na portalu Koszycką, brak parkingów, brud i smród poza centrum miasta itp. itd., a pan prezydent robi się dobrym wujkiem dla wąskiej grupy swoich wyborców żużlowych przeznaczając 900 tys. zł na SSA nie określając nawet jasno na co i w jaki sposóbTE PUBLICZNE PIENIĄDZE mają być wydane! PS. Czy redakcja zna nazwiska tego "panelu ekspertów" ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(28-06-2012) Piotr :
A biblioteka miejska nie dostała do tej pory grosza na książki od Ścigały. Przedszkola nie mają pieniędzy na zabawki i pomoce dydaktyczne. Likwiduje się szkoły. Ale żużel być musi! Pewnie - lepiej mieć durne społeczeństwo, któremu da się igrzyska, niż świadomych obywateli, którzy podziękują tej ekipie za takie rządzenie!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2012) Irek :
Dla J-23: powołany przez Prezydenta Ścigałę panel ekspertów: panowie Stanisław Klimek i Marek Baran, panie Agnieszka Budzik i Magdalena Wnęk (powyższe 4 osoby jako przedstawiciele Prezydenta Miasta Tarnowa), oraz panowie Ryszard Surdej i Michał Kolbusz jako przedstawiciele organizacji pozarządowych. (Żródło: BIP - Zarządzenie nr 195/2012 prezydenta miasta Tarnowa z dn. 31 maja 2012 r.)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2012) tadek :
W zupełności zgadzam się z wypowiedziami Piotra , rQt , J-23 oraz "do Marka". A Marek to pluskwa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(29-06-2012) heh :
Tarnowscy zawodnicy i tarnowska młodzież - czyli ponad 300 piłkarzy Unii Tarnów - dostali z tej puli 71 tys. zł. Za awans seniorów,grających za darmo do II ligi. Dla panów Hancocków i innych gwiazdorów 900 tys. lekką ręką z nakazu azotowego. Za te 900 tys. tarnowskie kluby miałyby zapewnione w dużym stopniu funkcjonowanie dla tarnowskich zawodników i młodzieży, już pomijamy całość kwoty milion zł, bo dla piłkarzy 200 tys. to byłaby duża pomoc.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl