To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   W poniedziałek czat z Ryszardem Ścigałą    -   29/6/2012
Porozmawiaj z prezydentem...
Tarnowski magistrat zaprasza do udziału w internetowej rozmowie z prezydentem Ryszardem Ścigałą. Wystarczy wziąć udział w czacie, który odbędzie się już w najbliższy poniedziałek, 2 lipca, o godzinie 16.00.

Ogloszenie
>

Przypomnijmy, do tej pory odbyło się 12 czatów z prezydentem. Wszystkie odpowiedzi na pytania, które z przyczyn czasowych nie doczekują się publikacji on – line, są niezwłocznie zamieszczane na Oficjalnym Portalu Miasta Tarnowa – www.tarnow.pl, w zakładce „czat z prezydentem”.
Do zalogowania do czatu nie jest konieczne podawanie hasła. Wystarczy Nick. Maksymalna, akceptowana przez system, długość wypowiedzi to 270 znaków.
Jeżeli nie będą Państwo w stanie uruchomić czatu, prosimy o zainstalowanie na komputerze bezpłatnego oprogramowania Java. Oprogramowanie znajduje się pod tym adresem:http://www.java.com/pl/download/ - czytamy w nadesłanym komunikacie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(29-06-2012) ŻENUJĄCY TEATRZYK :
"Wszystkie odpowiedzi na pytania, które z przyczyn czasowych nie doczekują się publikacji on – line, są niezwłocznie zamieszczane na Oficjalnym Portalu Miasta Tarnowa – www.tarnow.pl, w zakładce „czat z prezydentem”. " - TAK? TO DLACZEGO CZAT Z 29 MAJA NIE ZOSTAŁ TAM UMIESZCZONY? DZIŚ MIJA MIESIĄC OD TEJ DATY. Zadałem wtedy kilka pytań i do dziś nie uzyskałem na nie odpowiedzi. Nie mam ochoty marnować kolejnej godziny tylko po to żeby poczytać odpowiedzi na pytania klakierów Rysia, które są z góry przygotowane. Dość tego mydlenia oczu, czy wy uważacie nas za idiotów?!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2012) cc :
do powyższego..... znajdź i wypromuj w w tym coraz bardziej zapyziałym grajdole lepszego kandydata na prezia i będę pierwszy , który zaangazuje się w jego kampanię wyborczą zamiast mizerii , (choć tą lubię wraz z młodymi kartofelkami) :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(01-07-2012) cc :
Tak, tak .... Natychmiast :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl