To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wakacyjne zmiany w komunikacji miejskiej od dnia 30 czerwca!    -   29/6/2012
Autobusy - w wakacje...
Od 30 czerwca w związku z rozpoczynającym się okresem wakacyjnym uruchomiona zostanie linia nocna N oraz dodatkowe kursy na linii nr 31. Realizując zgłaszane wcześniej wnioski pasażerów, od 30 czerwca b.r. ulegnie także zmianie rozkład jazdy linii nr 11 – czytamy w komunikacie magistratu. Szczegóły poniżej.

Ogloszenie

Linia nocna N
W okresie wakacji będzie kursować linia nocna N, kursy będą wykonywane w noce po piątku, sobocie i niedzieli. Linia N rozpocznie kursowanie w nocy po piątku 29 czerwca, ostatni raz w tym roku będzie kursować w nocy po niedzieli 2 września. Trasa przejazdu linii N jak również ilość wykonywanych kursów jest identyczna jak w latach poprzednich.

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 31
W nowym rozkładzie jazdy linii nr 31 na okres wakacji przewidziano obsługę dodatkowych kursów wykonywanych z Al. Jana Pawła II pod Górę Św. Marcina. Dodatkowe kursy będą wykonywane w bezdeszczowe dni przy temperaturze powietrza minimum 22 ºC.

W nowym rozkładzie jazdy linii 31 częściowo została zmodyfikowana trasa przejazdu w kierunku Góry Św. Marcina. Od 30 czerwca b.r. autobus obsługujące linie 31 będą kursować ulicą Szkotnik, Mościckiego, Pułaskiego i Krakowską zatrzymując się na przystankach Mościckiego-Szkotnik i Krakowska – Planty zamiast na przystanku Sikorskiego – Huta.  

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 11
W nowym rozkładzie jazdy linii nr 11 nie ulega zmianie ilość wykonywanych kursów natomiast nastąpią niewielkie przesunięcia odjazdów w odniesieniu do części wykonywanych kursów. Na trasie przejazdu linii zostały zlokalizowane dwa nowe przystanki przy ul. Sadowej. Dodatkowo zmieniony został kierunek odjazdu autobusów z Fritaru w kursach, które będą wykonywane tylko pod Fritar, wyjazd w kierunku Os. Nauczycielskiego będzie wykonywany ulicą Mroźną i Niedomicką. Kursy wykonywane z HSG w kierunku Os.Nauczycielskiego będą wykonywane nadal ulicą Sadową w kierunku ul. Klikowskiej.

Od 30 czerwca b.r. autobusy linii nr 11 w kursach wykonywanych w kierunku Os.Nauczycielskiego nie będą przejeżdżać ulicą Wilsona, trasa na tym odcinku została zmieniona i przewiduje przejazd ulicą Szkotnik i Mościckiego. Zamiast przystanku Mościckiego – Pułaskiego na trasie linii nr 11 będzie ujęty przystanek Mościckiego – Szkotnik.

Zmiany w okresie wakacyjnym na innych liniach
Na większości linii komunikacji miejskiej (za wyjątkiem linii 5, 6 oraz kilku linii podmiejskich gdzie nie będą obsługiwane kursy z oznaczeniem „W”) nie przewiduje się dokonywania ograniczeń w okresie tegorocznych wakacji.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl