To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Wystawa poświęcona Janowi Pawłowi II    -   29/6/2012
Nie lękajcie się młodości!
”Nie lękajcie się młodości! Karol Wojtyła - Jan Paweł II i młodzi” - to tytuł wystawy, którą będzie można obejrzeć w Tarnowie. Wernisaż wystawy odbędzie się 1 lipca 2012 roku o godz.17.00 w hali namiotowej- tereny zielone przy al. Solidarności 5-9 (przy Urzędzie Wojewódzkim) . Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających podczas wernisażu a później w dniach od 02.07.2012 r. do 29.07.2012 r. od 10:00 do 18:00. Wstęp wolny.

Ogloszenie

Celem wystawy jest pokazanie, że bł. Jan Paweł II był przyjacielem młodzieży - jako kapłan, biskup, kardynał i papież. Na wystawie będzie można oglądać fotografie, filmy oraz zobaczyć osobiste pamiątki związane z osobą Karola Wojtyły i bł. Jana Pawła II. Wśród autorów zdjęć z tego okresu są Sługa Boży Jerzy Ciesielski i Stanisław Rybicki. Ciekawostką ekspozycji jest archiwalny unikalny zapis audio piosenki ,,Czerwony pas", śpiewanej przez ks. Wojtyłę.

Organizatorami wystawy są Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Urząd Miasta Tarnowa, Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach, Wydawnictwo i Studio Filmowe Anima Media Sp. z o. o. oraz Diecezja Tarnowska.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(03-07-2012) imadło :
Jeśli ktoś chce doznać udaru termicznego niech się uda do namiotu. Gratulacje dla pomysłodawców wystawiennictwa namiotowego w lipcowym ukropie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(04-07-2012) sajgon :
http://www.rdn.pl/index.php/fo to/foto-3/category/303-wystawa -papieska-w-tarnowie Fot. 9/11 - Prezydent ledwo zipie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl