To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Multimedia Polska pokażą Starcie Tytanów    -   29/6/2012
Roy Jones Junior vs Paweł Głażewski
Spółka Multimedia Polska potwierdziła, że udostępni walkę legendarnego mistrza świata czterech kategorii wagowych Roya Jonesa Juniora w systemie Pay-Per-View. Wiadomo już, że jego przeciwnikiem nie będzie aresztowany Dawid „Cygan” Kostecki, ale niepokonany na zawodowych ringach, klasyfikowany na ósmym miejscu na świecie w rankingu WBC - Paweł Głażewski. Walka rozpocznie się o godz. 20:00 w sobotę, 30 czerwca.

Ogloszenie

Galę bokserską, która od kilku dni wzbudza wielkie emocje, zobaczą abonenci cyfrowej telewizji Multimedia Polska, drugiego operatora w kraju. „Starcie Tytanów” będzie można obejrzeć na kanale 10. Dostęp do transmisji dla klientów indywidualnych wynosi 29,95 zł.

W drugiej walce wieczoru, również wzbudzającej olbrzymie zainteresowanie polskich kibiców sportu, niepokonany wielki polski talent wagi ciężkiej Artur Szpilka, zmierzy się z czterokrotnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej, mierzącym 2 mery wzrostu Amerykaninem Jameelem McCline. W trzeciej walce wieczoru USA kontra Polska, Krzysztof Szot, walczyć będzie z byłym niekwestionowanym mistrzem świata wagi lekkiej Natem Campbellem.

Pay-Per-View to usługa umożliwiająca płatne oglądanie treści multimedialnych. Aby obejrzeć walkę w systemie PPV trzeba posiadać dekoder telewizji cyfrowej Multimedia Polska. Na kanale 10 abonent zobaczy planszę informującą o walce. Wystarczy, że wciśnie zielony przycisk na pilocie oraz wpisze numer PIN administratora, aby uzyskać dostęp do transmisji. Cena – 29,95 zł – zostanie dołączona do rachunku za telewizję kablową. Walka rozpocznie się o godz. 20:00 w sobotę, 30 czerwca.

W piątek i sobotę na pozostałych kanałach dostępnych w sieci Multimedia Polska pojawi się plansza informująca o gali bokserskiej. Widząc ją, abonent będzie mógł za pomocą jednego przycisku na pilocie przenieść się na kanał 10 i wykupić dostęp do walki.

„Starcie Tytanów” to druga transmisja w systemie PPV udostępniona przez Multimedia Polska. We wrześniu zeszłego roku abonenci Multimediów mogli w ten sam sposób obejrzeć walkę Adamek vs. Kliczko.
(reklamowa informacja prasowa)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(29-06-2012) woytek60 :
dlaczego to tylko 30 zeta powinno byc przynajmniej 300 pozdrawiam optymistow z multimedia

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(30-06-2012) tusktyfusek :
Na tarnowianinie com. w komentarzach działa cenzura jak za głębokiego PRL . Ta strona jest tak samo wiarygodna jak Dziennik Telewizyjny

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl