To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach   -   02/2/2007
„Początkowo nie mieli wielkich planów. Celem była zamiana chemicznych doświadczeń, które wciągają do środka, na doznawanie rzeczywistości i opisywanie jej językiem nutek i literek oraz manipulowanie realnością i uelastycznianiem jej dźwiękami - literkami tak, by była jak najbardziej znośna i przyswajalna.” Mowa o jednej z najciekawszych polskich młodych grup gitarowych, której koncert odbędzie się 23 lutego o godz. 20:00 w piwnica Tarnowskiego Centrum Kultury. Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, mający na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień na festiwalach rockowych oraz dwa albumy, podczas występu w Tarnowie promować będzie najnowszy krążek „Lewa strona literki M”, który zbiera bardzo pochlebne recenzje krytyków muzycznych jak też samych odbiorców.

Ogloszenie

„Organizm” o wdzięcznej nazwie Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach powstał w 2001 roku na jednej z polskich, przykrytych śniegiem wiosek o nazwie Nowy Dworek. Założycielem zespołu był Tomasz Brażewicz-Dosiółko, a wraz z nim Marcin Zagański, Artur Mazur i Leszek Łątkowski. Później, jak to bywa, skład grupy uległ zmianie.
„Początkowo nie mieli wielkich planów. Celem była zamiana chemicznych doświadczeń, które wciągają do środka, na doznawanie rzeczywistości i opisywanie jej językiem nutek i literek oraz manipulowanie realnością i uelastycznianiem jej dźwiękami - literkami tak, by była jak najbardziej znośna i przyswajalna.” Od początku zespół dużo koncertował po mniejszych lub większych wsiach tego kraju. Przekazując światu kawałek siebie, brał również udział w wielu przeglądach i festiwalach. W roku 2001 na pierwszym przeglądzie amatorskich zespołów rockowych K.D.Z.K.P.W zajmuje pierwsze miejsce. W roku 2002 zdobywa tytuł Najlepszej Osobowości Scenicznej na „Rock Gorzów Festiwal” i pierwsze miejsce na „Festiwalu Amatorskich Zespołów w Gnieźnie”. W roku 2003 wygrywa „Jeleniogórską Ligę Rocka”, a ufundowaną nagrodę inwestują w nagranie debiutanckiego maxisingla „Ćwa”. Tego samego roku zajmuje jeszcze pierwsze miejsca na „Rock Gorzów Festiwal” i „Festiwalu Rockowym w Węgorzewie” oraz wygrywa zielonogórski Festiwal „Rock Nocą”. Dodatkowo zespół zostaje umieszczony na składance „Rockowe ogródki 2003” oraz dzięki Piotrowi Kaczkowskiemu na składance„minimax.pl” z utworem „Połączenia”. Początkiem 2005 roku ukazuje się płyta „Ósme piętro”.Drugi album Kombajnu wydała wytwórnia Polskiego Radia w listopadzie 2006 roku. Nosi on tytuł „Lewa strona literki M”. W pierwszym tygodniu sprzedaży album uplasował się na 20 miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLIS. Singiel promujący płytę z tytułową piosenką utrzymuje się w czołówce listy przebojów Marka Niedźwieckiego, na której debiutował na 28 miejscu jako najwyżej notowana nowość listy. Premierę płyty poprzedził również koncert w studiu im. Agnieszki Osieckiej.
Bilety w cenie 12 zł w przedsprzedaży oraz 15 zł w dniu koncertu.
Piwnice TCK, 23 lutego godz. 20:00
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl