To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zbiórka na rzecz „Pani Dulskiej”   -   07/2/2007
Już 3 marca br. na Dużej Scenie Tarnowskiego Teatru zobaczyć będzie można kamienicę Pani Dulskiej, z jej mieszkańcami, lokatorami i gośćmi. Każdy pokój, kuchnia, atelier, to początek XX wieku, w stylu fin de’siecle.. Kilkunastu bohaterów sztuki, która będzie miała premierę tego dnia, ubranych zostanie w kostiumy z dbałością o ich właściwy styl i szyk. Praktycznie każdy może mieć swój udział w sztuce Gabrieli Zapolskiej – wystarczy rozejrzeć się po własnym domu, wybrać przedmiot, bibelot i przynieść do teatru. W zamian za każdą przyniesioną rzecz zainteresowane osoby mogą otrzymać bezpłatne zaproszenie na komedię „Shirley Valentine” (10 lutego, godz.18) w wykonaniu Agnieszki Schimscheiner, która w sztuce Zapolskiej będzie grała Panią Dulską i na przedstawienie „Moralnośćć Pani Dulskiej” (od 3 marca), w reżyserii Krzysztofa Miklaszewskiego i scenografią Małgorzaty Czerwieńskiej.

Ogloszenie

Rzeczy dziwne, potrzebne i niepotrzebne... Świeczniki, filiżanki, ramy do obrazów, żyrandole, kinkiety, dywany, dywaniki, narzuty na łóżka i sofy, stoły, samowary, męskie nakrycia głowy - meloniki, cylindry, peleryny, futra, etole, suknie, koronki, lustra, stare fotografie w ramkach, akcesoria do kominka, naczynia z mosiądzu, misy, miseczki, balie do prania z tarką, garnki cynowe, czajniki do gotowania wody, serwety koronkowe ręcznie robione, parasole. laseczki, wachlarze, rękawiczki, skóry na podłogę, palmy pokojowe, stojaki na kwiaty, figurki alabastrowe, toaletki, przybory toaletowe, portiery, karty do gry, torebki wieczorowe, zegarki z łańcuszkiem, monokle, stare książki, stare gazety, szczotki do garnituru, czajniki do herbaty, porcelanowy komplet do herbaty, karafki, abażury i stelaże do starych lamp, kinkiety, stare puenty, spódniczki baletowe, pudełka na biżuterię, pościel, miotły do zamiatania ulicy, sztalugi plenerowe, buty damskie i męskie łącznie z pantoflami, itp. – za każdy z tego rodzaju przedmiotów Tarnowski Teatr im. L. Solskiego oferuje zaproszenia – na komedię „Shirley Valentine” (10 lutego, godz.18) i na „Moralnośćć Pani Dulskiej” (od 3 marca).
Zbiórka rozpoczyna się w środę - 7. lutego, a kończy 20 lutego br. Przedmioty można przynosić do Kasy biletowej Teatru codziennie, w godzinach 10:00 – 17:00.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(07-02-2007) J :
Poważnie? Ale czy to znaczy, że Teart nasz nie posiada takich rekwizytów czy to taki happening?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-02-2007) J23 :
Ciekawe czy zwrócą wszystko , kiedy spektakl zejdzie zafisza...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-02-2007) J2345 :
No właśnie, nie ma tu ani słowa o zwracaniu

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl