To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Zmiany w tarnowskim pogotowiu   -   07/2/2007
Marek Latała rozpoczął pełnienie obowiązków dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie. Zastąpił na tym stanowisku Wiesławę Jarosz, która została zastępcą dyrektora. O zmianie szefa pogotowia zdecydował Zarząd Powiatu Tarnowskiego. Jak stwierdza starosta tarnowski Mieczysław Kras, personalna roszada związana jest z przygotowaniami do połączenia dwóch jednostek pogotowia – tarnowskiej i tuchowskiej, znajdującej się obecnie w strukturach ZOZ.

Ogloszenie

-Przygotowujemy się do połączenia dwóch jednostek pogotowia: tarnowskiego i tuchowskiego (obecnie znajduje się w strukturach ZOZ), które za kilka miesięcy staną się jedną instytucją. Chciałem, aby tym procesem pokierowała doświadczona osoba. Gwarantuje to pan Marek Latała, który może pochwalić się bardzo skutecznym działaniem – współtworzył przecież Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Tarnowie, które powstało jako jedne z pierwszych w naszym kraju. Wzorowały się na nim inne samorządy w Polsce. Obecny dyrektor zna również realia funkcjonowania pogotowia – przez kilka lat był koordynatorem ds. ratownictwa medycznego – podkreśla starosta tarnowski Mieczysław Kras. -Liczę również na dobrą współpracę pomiędzy dyrektorem pogotowia a pracownikami. Marek Latała będzie pełnił obowiązki dyrektora Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie do końca roku. Po osiągnięciu przez niego wieku emerytalnego starostwo zamierza ogłosić konkurs na nowego szefa stacji.
Po połączeniu dwóch stacji pogotowia, w Tuchowie powstanie tzw. stanowisko wyniesione. Będzie kolejnym w powiecie tarnowskim. Obecnie karetki stacjonują w Gromniku, Szerzynach, Wojniczu. Wkrótce karetka ma pojawić się również w Żabnie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, September 28, 2022 04:17:23
IP     : 3.237.27.159
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html