To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: UMT
  
   Prezydent Tarnowa w składzie małopolskiej konferencji   -   08/2/2007
Konwent Starostów Województwa Małopolskiego desygnował prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigałę do składu Stałej Konferencji Współpracy przy wojewodzie małopolskim. To nowe forum rozpoczyna działalność w związku z przyjęciem i wejściem w życie ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju.

Ogloszenie

Zgodnie z uchwaloną w grudniu ubiegłego roku ustawą o zasadach prowadzenia polityki rozwoju na terenie wszystkich województw tworzone są nowe gremia – Stałe Konferencje Współpracy działające przy wojewodzie. W ich skład wchodzą, oprócz wojewody, również przedstawiciele wszystkich szczebli samorządów lokalnych od województwa po gminy, rządu oraz organizacji biorących udział w Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego po stronie samorządowej. Konferencja stanowić ma forum wymiany informacji oraz ustalanie wspólnego stanowiska w kwestiach spraw związanych z realizacją zapisów ustawy w odniesieniu do samorządów lokalnych.
W województwie małopolskim obradujący we wtorek 6 lutego w Krakowie Konwent Starostów Województwa Małopolskiego podjął uchwałę w sprawie wyboru dwóch swoich przedstawicieli w Konferencji. Jednym z nich wybrano prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigałę, jako, że Tarnów jest miastem równocześnie działającym na prawach powiatu grodzkiego. Drugim przedstawicielem Konwentu będzie starosta krakowskiego powiatu ziemskiego.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(09-02-2007) Ciekawe :
Ciekawe kiedy wreszcie mu zrobią nowe zdjęcie, bo że go jeszcze nie ma postrzegam jako porażkę specjalistki od "image" - p. Skrzyniarz...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-02-2007) NPI :
idź do magistratu i poproś Prezydenta o fotkę do portfelika :-)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl