To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Decydowały gole samobójcze   -   13/2/2007
Kolejną serię spotkań sparingowych rozegrały piłkarskie zespoły z nszego regionu. W najciekawszych pojedynkach Puszcza Niepołomice pokonał Okocimskiego natomiast Polan zwyciężył Tuchovię.

Ogloszenie

Spotkanie Puszczy z Okocimskiem było małym rewanżem za niedawny baraż, którego stawką był III – ligowy awans. W meczu, w którym nie brakowało walki lepszy okazał się zespół Niepołomic zwyciężając Okocimskiego 2:1. Jedyną bramkę dla “Piwoszy” zdobył Wojciech Kobylski, który testowany jest przez trenera Kordelę. Warto dodać, że druga bramka dla Puszczy również była autorstwa gracza z Brzeska. Samobójcze trafienie zaliczył Policht.
W spotkaniu dwóch czwartoligowców, których wiosną czeka trudna walka o utrzymanie ligowe bytu Polan pokonał Tuchovię w stosunku 2:1. Zespół z Tuchowa prowadzenie zdobył już na początku spotkania, po strzale Gierałta. W 62 minucie do wyrównania doprowadził Hołda, a zwycięstwo ekipie Polanu zapewnił samobójczym strzałem Różycki.
Warty zaznaczenia jest powrót do bramki Tuchovii, po prawie trzyletniej przerwie, Dawida Żydowskiego. Był to bardzo udany powrót, ponieważ Żydowski w kilku sytuacjach bronił kapitalnie.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 1)Dodaj komentarz
(13-02-2007) www.zksunia.tarnow.pl :
Blisko 8 godzin rywalizacji, 16 zespołów, ok.150 zawodników, wiele emocji sportowych to bilans dzisiejszego turnieju piłkarskiego kibiców Z.K.S. Unia Tarnów zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Piłki Nożnej Unii Tarnów „Wierni”. Pierwszy tego typu turniej organizowany w Tarnowie okazał się dużym sukcesem. Szacujemy , że podczas trwania turnieju przez hale przewinęło się ok. 300 osób. Na halę „Jaskółka” zawitał również prezes ZKS Unii pan Stanisław Piwowarski oraz Radny Miasta Tarnowa i żużlowiec Unii Tarnów Robert Wardzała. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i upominki. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Barbarians 99, drugie miejsce zajął Krzyż, trzecie Speedway Fans. Gratulujemy zwycięzcom, najważniejsza jednak była dobra zabawa, możliwość spotkania się we wspólnym gronie młodszych i starszych kibiców. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji. Liczymy, że za rok w 80-lecie klubu uda się zorganizować kolejny turniej, już bardziej oficjalny oraz podobnie jak dziś dopisze frekwencja, a może będzie jeszcze lepsza. www.zksunia.tarnow.pl

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl