To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Dyrektor Targowisk Miejskich odchodzi    -   15/2/2007
Stefan Bielawski, dyrektor Targowisk miejskich na wiosnę zostanie zwolniony ze swego stanowiska. Jak zapewnia prezydent Ryszard Ścigała, fakt ten nie ma związku z ewentualnymi zastrzeżeniami co do dotychczasowej pracy – dyrektor po prostu odchodzi na emeryturę; ten sam los czeka także tych urzędników, którzy nabyli praw emerytalnych. Wiadomość ta niewątpliwie ucieszy kupców handlujących na „Burku”, wśród których szef Targowisk, za sprawą niepopularnych decyzji nie cieszył się – delikatnie mówiąc – sympatią. Na razie nie wiadomo, kto miałby przejąć jego obowiązki.

Ogloszenie
>

Posłuchaj, co na ten temat powiedział prezydent Ryszard Ścigała (((mp3)))

Na zdjęciu – wizualizacja nowego oblicza „Burku”, przygotowana za prezydentury Mieczysława Bienia. Podczas konsultacji społecznych projekt ten wzbudził wiele emocji wśród handlowców. Jego dalszy los jest jak dotąd nieznany...

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(15-02-2007) Dżet :
A może wreszcie sprywatyzować tę instytucję, tylko miasto straci etaty dla swoich.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-02-2007) galicja :
Bielawskiego nie ma?!!! Ale jaja, ale chłopcy i baby z Burku odetchną, takiego bałaganu jak za Bielawskiego nie było, jeden z ostatnich betonów PRL odchodzi, ale jak widzę przygarną go inny esbecko-betonowy Szych. A propo Szycha, mial podobno lekcie pokaowe z dziennikarswa w I LO,to się już nie mieści w głowie, co za durny nauczyciel zaprosił Szycha do I LO, Kobielski powinien się podać natychmiast do dymisji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(19-02-2007) łantufrusru :
do galicji - mógłbys nieco więcej serca włożyć w pisownie i troche uwagi by tylu blędów nie wypisywać. Trudno sie odnaleźć w takiej pisowni. POzdro

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl