To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Piłkarze nie chcą trenować   -   19/2/2007
Inauguracja piłkarskiego sezonu na boiskach IV ligi coraz bliżej, ale z z obozu tarnowskiej Unii docierają nienajlepsze informacje. Ze względu na zaległości finansowe piłkarze odmawiają udziału w treningach.

Ogloszenie
>

Na początku ubiegłego tygodnia w ramach protestu piłkarze „Jaskółek” na treningu pojawili się z 45 minutowym opóźnieniem natomiast we wtorek całkowicie odmówili udziału w treningu. Ze względu na zaległości finasowe klub opuścił również masażysta Marcin Chudoba. Doszedł natomiast do skutku sparing z Wisłoką Dębica, która pokonała Unię w stosunku 2:1. Z powodu urazu, w meczu nie zagrał Roger Radliński. Nie wiadomo również jak potoczą się losy Łukasza Kazika, który po okresie testów w Wisłoce teraz przymierza się do gry w ekipie Stali Rzeszów.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(19-02-2007) Unia :
Piłkarze "Jaskółek", po ubiegłotygodniowym strajku mającym podłoże finansowe, trenują już normalnie. - Mieliśmy spotkanie z prezesem Rady Klubu Krzysztofem Zielińskim, który zapewnił nas, że do dwóch tygodni klub wypłaci nam zaległe stypendia, wznowiliśmy więc treningi i czekamy cierpliwie na realizację tych obietnic - powiedział grający asystent trenera, Artur Wstępnik- wiec jest już lepiej Unia- Wolania 4-2

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2007) Kibic :
Drodzy piłkarze,zapłata nalezy sie wtedy gdy ktos wykona jakas zamówiona usułge , dotego dobrze.Wasza wykonana praca jest mizerna,dlatego jak chcecie grac w piłke musicie wy dopłacic aby klub udostepnił wam bojsko, szatnie itd.Jak nie , mozecie isc pograc gdzies na wsiach,tam szukaja piłkarzyków z takimi umiejtnosciami.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl