To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Jerzy Buzek w "Przepraszam"   -   20/2/2007
W piątek 23 lutego o godzinie 18:00 na spotkanie z byłym premierem Jerzym Buzkiem, obecnie posłem do Parlamentu Europejskiego, zaprasza klub "Przepraszam" (Rynek 10). Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu debat politycznych „Porozmawiajmy...”, organizowanych przez biuro poselskie Urszuli Augustyn. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w debacie. Wstęp wolny.

Ogloszenie
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 12)Dodaj komentarz
(21-02-2007) krzysiek :bratt1@op.pl 
Z pewnoscia niepojde dlaczego bo niepamietam aby za jego kadencji cos uczynil kozystnego dla polski

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-02-2007) do Krzysiek :
Nie przychodź, nie jesteś potrzebny. I nikt nigdy cię nie zapamięta.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-02-2007) pamiętliwy :
A ja pamiętam, bo to był premier słynnej zbitki politycznej AWS. Zabrali Tarnowowi województwo iI jesteśmy powiatem, jak n.p.Dąbrowa Tarnowska czy Brzesko. Tak, że tarnowianie są wdzięczni Panu Buzkowi i AWS-owi czyli m.in.obecnemu PiS-owi . Pan Rojek i jego ekipa to też był AWS. Na szczęście już na aucie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-02-2007) misio :
ale to przeciez Aleksander Grad zatopił województwo a nie Jerzy Buzek

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-02-2007) POrozum do głowy :
Ale Pan Jerzy Buzek to Platforma Obywatelska - choć do niego nie można miec wielkich pretensji. Był narzędziem, marionetką w rękach Mariana K. Choć od Profesora spodziewałbym sie czegoś więcej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2007) koles :
Buze-rand w Tarnowie ohohoho

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2007) więcej spier...lić się nie dało:d :
pamiętacie taki słynny plakat wędrujący po internecie:d według mnie w małopolsce nie dostał by mandatu eruoposła. Jedynie na śląsku gdzie wiele uczynił kosztem reszty społeczeńśtwa jest dobrze kojarzony. Górnik prosty chłop dostanie odprawe - to spokojny i zadowolony.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2007) Swój chłop :
Na spotkanie z Buzkiem to chętnie bym poszedł o ile nie byłoby w pobliżu Augustyn.. Słuchałem w niedzielę w lokalnym radyjku mini dyskusji na rózne tematy polityczne z udziałem tej kobiety.. Nikt nie mógł wypowiedzieć się na dany temat bo ciągle wtracała:"czy mogę dokończyć" efektem tego było jej gledzenie w proporcji 60% Augustyn po 10% reszta. Jeżeli ktoś zaczynał swoje to ona ciagle wyjeżdżał z "bzdury pan opowiada".nie trawie jej..

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-02-2007) May :
Cztery lata rządzenia premiera Buzka to były lata w których wdrożono 4 zasadnicze reformy w Polsce, które wprowadziły nas na nowe tory. Nikt wcześniej i nikt później nie zrobil aż tak dużo. Potem tylko poprawiano lub cześciej psuto (np. reforma dot. zdrowia ) zamiast oczywiście poprawiać. Mam przypuszczenie graniczące z pewnościa,że historia najlepiej oceni rząd p. Buzka sposród wszystkich z okresu piewszego dwudziestolecia III RP. Ale to za jakiś czas - jak dożyjemy to zobaczymy. Z jego dokonań korzystamy wszyscy - tylko sobie tego nie uświadamiamy. Pozdrawiam i myśle że warto na to spotkanie pójść - ja niestety nie mogę (siła wyższa)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2007) JAC :
Znajomość mechanizmów politycznych i gospodarczych u wielu z moich Szanownych Przedmówców jest w przedziale " błąd statystyczny ". Przypisywanie komukolwiek indywidualnie np. likwidacji województwa to BŁĄD - odniosę sie do klasycznej definicji tegoż uczynionej przez Taleyranda. Całe formacje polityczne odpowiadają za ów fakt - w tej materii wszystkie . Dyskutanci wszelako nie mający ochoty na spotkanie z Premierem Buzkiem w łaskawości swej nie powinni się wypowiadać ,z tego prostego powodu, że nie znają i nie bedą znali osoby przezeń krytykowanej. Taki poziom dyskursu o " onych odpowiedzialnych za zrzucana stonkę " był i teraz nie przystoi. Słuchałem wypowiedzi i analiz Pana Premiera Jerzego Buzka wielokrotnie i nie był to czas stracony. Takie spotkania rozszerzają horyzonty i podnoszą " beret " bez względu na rodzaj materiału nań użytego.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(23-02-2007) Pablo :
do May: Człowieku - albo żyjesz poza granicami kraju albo sie głupot naczytałeś. Bo to co piszesz zakrawa na polityczną nowomowę. O ile sam Buzek jest czlowiekiem na poziomie - to z całym szacunkiem ale dorobek jego rządu i chybione reformy (jak chociazby ta edukacji) wystawiaja mu bardzo kiepska cenzurke. A z jego dokonań nie wszyscy korzystamy - niestety nie wszyscy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-02-2007) uzi :
BUZEK NA WÓZEK:)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl