To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Unia na „warunkowym” jedzie do Sopotu   -   23/2/2007
Przed koszykarzami tarnowskiej Unii kolejne spotkanie w ramach DBE. Tym razem podopieczni trenera Krzysztofa Kocoła czeka spotkanie z liderem ekstraligi Prokomem Trefl Sopot. Przypomnijmy, że z względu na występy zespołu z Sopotu w europejskich pucharach zmieniony został pierwotny gospodarz tego meczu.

Ogloszenie

Prokom Trefl Sopot – Unia Tarnów (24.02; godz. 17:00)
Spotkanie miało odbyć się w Tarnowie ale ze względu na występy Prokomu w Eurolidze i konieczność dalekiej podróży do Tarnowa nasz zespół wyraził zgodę na rozegranie meczu w roli gościa. Wracając do samego spotkania, oczekiwać można jedynie ambitnej gry naszego zespołu ponieważ faworyt tego spotkania już jest.
Dobra wiadomość nadeszła natomiast od władz PLK, która pozwoliła Unii występować w dalszym ciągu na parkietach DBE. Pozwolenie jednak obwarowane jest koniecznością składania cyklicznych raportów, w których zawarte muszą być m.in. realizacja umów sponsorskich, minimalizacja zadłużenia, przebieg rozmów z wierzycielami oraz realizacja zaległych i bieżących płatności. Raport do władz PLK musi składany być co 10 dni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(25-02-2007) PAWEL :
no i co pojechali i 30 w plecy ale i tak brawa za to ze cos tam walcza, mam nadzieje ze zaczna sie odbudowywac w 2 lidze i ze za rok nie bedzie bye bye 2 liga

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(25-02-2007) Unia :
ja proponuje znowu napisać pochwały, jest rzeczywiście z czego się cieszyć... hahaha.... walczyli? a czemu mieli nie walczyć, czy to jakieś dziwne że chcieli rzucić jakieś punkty. :) spada sie do 1 ligi- ale wcale nie jest pewne że Unia tam zagra.... ale kogo to obchodzi :)

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl