To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  
   Romanek marszałkiem a Ciepiela wice?   -   26/2/2007
Szykują się poważne zmiany w zarządzie województwa małopolskiego. Z funkcją marszałka najprawdopodobniej będzie się musiał pożegnać Marek Nawara. Niemal pewnym następcą Nawary jest Andrzej Romanek (na zdjęciu). Do koalicji rządzącej Małopolską według naszych informacji przyłączy się Platforma Obywatelska, a jednym z wicemarszałków zostanie Roman Ciepiela radny PO z Tarnowa. Sam zainteresowany potwierdza plany szerokiej koalicji w samorządzie wojewódzkim, ale o swoim udziale w zarządzie wypowiada się bardzo ostrożnie.

Ogloszenie

Wiele wyjaśni się podczas poniedziałkowej sesji sejmiku województwa Małopolskiego. Najprawdopodobniej postawiony zostanie wniosek o odwołanie marszałka Nawary. Jeśli tak się stanie głosowanie nad odwołaniem dotychczasowego marszałka będzie możliwe po upływie 30 dni.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(26-02-2007) Piast Kołodziej :
Pyt: Czym się różni PIS od PO ? Odp: Ławami w Sejmie. Poza tym , niczym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2007) terefere :
no to sie bufon nawara narządził. Jeszcze 5 lat temu mógł rozdawać piłki bo samorząd był mniej partyjny a on "jedyny mądry" dobrze rozgrywał głupiutkich radnych. Teraz sejmik jest polityczną emanacją tego co w kraju, a rzadzacy tęsknią do POPISu więc Nawara do niczego potrzebny nie jest a sklejać poltycznie nie umie, bo on jest z tych wiedzących najlepiej. Moze dla MFK to przynajmniej dobrze i Ciepiela wytłumaczy w Krakowie co to za instytucja.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(26-02-2007) Ciuciu :
Skworc znów sławny! Gratulacje Dąbrowski!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-02-2007) Loom :
Nawara postawił się kaczorom bo jest z krwi i kości samorządowcem, a samorząd pisuary traktują jak konkurenta ktorego trzeba w IV RP zwalczyć. Nawara ostro krytykowal idzielenie prawa veta wojewodzie wobec projektow inwestycyjnych z gmin, powiatow i wojewodztw noto utrącą. Wildstein też za niezależność poleciał.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-02-2007) Hm? :
Wildstein był niezależny? To telewizja była odzyskana czy nie była?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(27-02-2007) terefere :
jak widać po nocnej poniedzialkowej zmianie nie była odzyskana. Ale teraz urbański już ją dla bliźniaków odzyska. Premier nnawet dzis nie ukrywał,ze to zmiana polityczna, powoływał się na Kwiatkowskiego, Miazka i dodawal,że przecież koalicja nie robi nic nowego. A a ja głosowałem na PIS i myślałem, że na serio mówią o zmianacg. Zawłaszczyli KRRiT , teraz zawłaszczają TVP. Potem przyjdzie PO , następnie SLDS lub PSL i znów nie będą przecież nic takiego strasznego i nowego robić. Bo przecież Kwiatkowski, Urbański ... Czas spieprzać z tego kraju.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl