To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Nowe władze lokalne PiS   -   26/2/2007
W niedzielę wybrano nowe władze okręgu tarnowskiego (tożsamego z obszarem okregu wyborczego nr 15) Prawa i Sprawiedliwosci odbyły się w Tarnowie wybory do Zarządu Okręgu Prawa i Sprawiedliwości. Nowym Prezesem Okręgu został poseł na Sejm RP Edward Czesak (na zdjęciu), wiceprezesem natomiast radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Jacek Pilch.

Ogloszenie

W skład Zarządu Okręgu weszli również parlamentarzyści PiS okręgu nr 15 oraz członkowie Rady Politycznej reprezentujący okręg: Wojewoda Małopolski Maciej Klima oraz starosta dąbrowski Wiesław Krajewski.
W skład dwudziestoosobowego zarządu Okręgu wybrani zostali z Tarnowa: Marian Wachta, pełnomocnik PiS powiatu grodzkiego Marian Iwaniec oraz radny Rady Miejskiej w Tarnowie Grzegorz Kądzielawski. Powiat tarnowski reprezentują: Starosta Mieczysław Kras, etatowy członek zarządu powiatu Adam Szpak, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wojciech Skruch, wójt Gminy Tarnów Grzegorz Kozioł oaz pełnomocnik PiS powiatu ziemskiego Lucyna Witek.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(27-02-2007) Piast Kołodziej :
No to niedługo zlikwidują nie Powiat Brzeski, ale ziemski tarnowski. Oto gość z Brzeska,ten sam który 5 lat temu przegrywa wybory burmistrzowskie w Brzesku z Musiałem, by po kolejnych 3 latach wygrać rzutem na taśmę mandat posła i w dwa lat staje się niekestionowanym liderem przewodniej partii. Gdzie luminairze tarnowskiego PiSu: Rojek, Wojtkiewicz - gdzież oni ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(07-03-2007) ROBI :
Panie prezesie ,a co z tym waszym vice-prezydentem KOPREM KOPROWSKIM o którym tak wszyscy sie rozPISują widocznie przeszedł rozgrzeszenie ale od kogo??????,a zresztą prezes jest nowy i nic niewie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl