To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Polskie czwartki mają roczek!   -   27/2/2007
Nie jestem chyba odosobniony w zmęczeniu, jak to mówią niektórzy „zachodnim chłamem robionym na jedno kopyto”, puszczanym przez coraz bardziej podobne do siebie radiowe rozgłośnie. Podobnie jest i z wieloma innymi „muzycznymi” polskimi produktami udającymi te „zachodnie”. Na lokalnym gruncie wytchnieniem dla uszu są „Polskie czwartki” w RDN Małopolska, które obchodzą właśnie swoje pierwsze urodziny.

Ogloszenie

Inicjatywa grania w czwartki tylko polskiej muzyki – pomysł słuchaczki Beaty Boryczko, była strzałem w dziesiątkę. Bardzo ciepło o idei tej wypowiadają się nie tylko radiosłuchacze, ale także największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Krzysztof Krawczyk, Katarzyna Nosowska, Artur Gadowski, Andrzej Piasek Piaseczny, Muniek Staszczyk. Bracia Golcowie, Beata Kozidrak, Patrycja Markowska i Maryla Rodowicz, która stwierdza: „Polskie czwartki to fantastyczny pomysł ponieważ polskiej piosenki czyli napisanej przez polskich autorów, zaśpiewanej przez polskich wokalistów jest dużo mniej niż piosenki anglosaskiej…. A wiadomo że Polacy kochają polskie piosenki! Dlatego bardzo popieram te akcje”.
W miniony czwartek, po roku istnienia odbyło się jubileuszowe, 52 wydanie bloku programowego – w tarnowskim kinie Marzenie odbył się z tej okazji specjalny pokaz filmu „Ryś”. Życząc RDN kolejnych takich jubileuszy zanosimy nieśmiałą prośbę, by na antenie można było czasem usłyszeć także tarnowskie zespoły.

MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl