To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Pieniądze z PFRON – ostatnie dni   -   27/2/2007
Przypominamy – tylko do końca lutego osoby niepełnosprawne mogą złożyć wniosek o pieniądze z programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na przystosowanie samochodu, zakup komputera, elektrycznego wózka inwalidzkiego czy rehabilitację. Natomiast 15 marca mija termin na składanie wniosków z programu „Homer” – na zakup komputera dla niedowidzących i niewidomych.

Ogloszenie
>

-W magistracie już kilkadziesiąt osób pobrało wnioski. Do tej pory czas na składanie dokumentów był dłuższy, teraz trzeba się pośpieszyć, bo Fundusz skrócił termin - mówi Andrzej Pinc z Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej UMT.
Wśród różnych programów znajduje się „Student” - tu pieniądze można otrzymać m.in. na czesne, opłacenie przejazdów do szkoły, zakup podręczników. Maksymalna kwota na semestr to 4 tysiące złotych. Z kolei prawie 18 tysięcy złotych na komputer można dostać korzystając z programu „Pegaz”. Wnioski przyjmuje do końca lutego małopolski oddział PFRON-u (al. 29 listopada 130). Natomiast 15 marca mija termin na składanie wniosków w ramach programu „Homer” na zakup komputera dla niedowidzących i niewidomych.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl