To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Sparingowe zmagania   -   27/2/2007
Kolejną serię spotkań sparingowych rozegrali piłkarze naszego regionu. Zwycięstwo odnieśli trzecioligowi piłkarze Okocimskego Brzesko. Ze względu na kłopoty zdrowotne piłkarzy Unii odwołane zostało spotkanie “Jaskółek” z rzeszowską Stalą. Dwa mecze kontrolne rozegrał natomiast zespół Tuchovii.

Ogloszenie
>

W pojedynku dwóch trzecioligowców Okocimski pokonał rezerwy Wisły w stosunku 2:1. Zespół z Krakowa w 52 minucie spotkania zdobył prowadzenie po strzale Smółki ale już kolejna akcja “Piwoszy” przyniosła wyrównanie po strzele skutecznego ostatnio Karwata. Na pięć minut przed końcem meczu bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Matras.
IV ligowi piłkarze tarnowskiej Unii mieli rozegrać sparingowe spotkanie ze Stalą w Rzeszowie ale ze względu na na chorobę kilku zawodników mecz nie doszedł do skutku. Trener Cirak miał do dyspozycj tylko 10 piłkarzy i w tej sytuacji wyjazd nie miał większego sensu.
Dwa spotkanie sparingowe rozegrał natomiast zespół Tuchovii. W pierwszym występując w dość odmłodzonym składzie nie sprostał ekipie Sandecji. Zespół z Nowego Sącza zwyciężył pewnie 3:0. Zdecydowanie lepiej było w drugim spotkanie w którym Tuchovia zremisowała z drużyną BKS-u Bochnia 3:3. Bramki dla Tuchovii zdobywali Stec, skuteczny ostanio Gierałt oraz Kucharzyk.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl