To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Przyroda w obiektywie   -   01/10/2007
27 wrześnie w tarnowskim magistracie obyło się się ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego ,,Park Krajobrazowy Pasma Brzanki w obiektywie”. Wręczeniu nagród towarzyszył wernisaż najciekawszych prac.

Ogloszenie

Tegoroczne wakacje, czas podróży, wycieczek, rajdów, były okazją do podziwiania przyrody i architektury oraz wykonania ciekawych zdjęć. Aby zachęcić do bliższego spotkania z naturą i utrwalenia jej zmieniającego się choć nieprzemijającego piękna, Urząd Miasta Tarnowa wspólnie z Zespołem Parków Krajobrazowych Pogórza oraz Ośrodkiem Kultury w Ryglicach zorganizował II konkurs fotograficzny ,,Park Krajobrazowy Pasma Brzanki w obiektywie”. Jurorzy obejrzeli kilkadziesiąt prac nadesłanych przez 13 autorów z Tarnowa, Ryglic, Tuchowa, Siedlisk, Wojnicza i Chojnika. Fotografie oceniane były w dwóch kategoriach: przyroda i krajobraz oraz zabytki i architektura.
27 września o godz. 11.00 w budynku Urzędu Miasta Tarnowa przy ul. Goldhammera 3 odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej oraz rozstrzygnięcie rywalizacji. Najlepsi fotoamatorzy otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnowa, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, Burmistrza Ryglic, Ośrodek Kultury w Ryglicach, Zespół Parków Krajobrazowych Pogórza w Tarnowie. Fotografie będzie można oglądać w Tarnowie do 4 października, następnie zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Ośrodku Kultury w Ryglicach.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl