To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wystawa w MCK   -   01/10/2007
28 września 2007r. W Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie –Mościcach, odbyło się się otwarcie wystawy „ Mościckie ogrody w fotografii”, która jest uwieńczeniem trzeciej edycji konkursu „Mościckie ogrody” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Mościc.

Ogloszenie
>

Podczas wernisażu zostaną wręczone nagrody laureatom i dyplomy uczestnikom konkursu. W tym roku jury w składzie : Marcelin Kilian – przewodniczący, Anna Małopolska, Małgorzata Czosnyka, Marta Cyganowska, Mariola Kulawik i Jacek Adamczyk postanowiło nagrodzić: w kat. „Ogród przydomowy” - I miejsce – Edyta i Jerzy Maniawscy; II miejsce – Mirosław Grudzień; III miejsce – Marek Huentter. W kat. „Detal ogrodowy”: I miejsce – Renata Krupa; II miejsce – Marek Dubiel; III miejsce – Edyta Słomczyńska Sponsorami nagród konkursu już po raz trzeci są firmy: Zenit , Garden, Nomi, Dom i Ogród, PHG-Mościce i Dozorbut. Sponsorami konkursu i wernisażu są: Mariola Kulawik –kawiarnia ”Kangera” oraz Tomasz Witek – Piekarnia „Klich”.
Wystawa jest dedykowana śp. prof. Władysławowi Woźnemu wybitnemu floryście i projektantowi ogrodów, przyjacielowi Mościc i dwukrotnemu przewodniczącemu Jury konkursu „ Mościckie ogrody”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Unknown MySQL server host 'mysql5-3.premium' (1) in /home/intarnet/www/www1.atlas.okay.pl/poll/include/class_mysql.php on line 32
Connection Error
MySQL Error : Connection Error
Error Number: 0 
Date    : Wed, September 28, 2022 02:15:17
IP     : 3.237.27.159
Browser   : CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
Referer   : 
PHP Version : 4.4.9
OS     : Linux
Server   : Apache
Server Name : www.intarnet.pl
Script Name : /www1.atlas.okay.pl/index_full.html