To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Wystawa w MCK   -   01/10/2007
28 września 2007r. W Mościckim Centrum Kultury w Tarnowie –Mościcach, odbyło się się otwarcie wystawy „ Mościckie ogrody w fotografii”, która jest uwieńczeniem trzeciej edycji konkursu „Mościckie ogrody” organizowanego przez Towarzystwo Przyjaciół Mościc.

Ogloszenie

Podczas wernisażu zostaną wręczone nagrody laureatom i dyplomy uczestnikom konkursu. W tym roku jury w składzie : Marcelin Kilian – przewodniczący, Anna Małopolska, Małgorzata Czosnyka, Marta Cyganowska, Mariola Kulawik i Jacek Adamczyk postanowiło nagrodzić: w kat. „Ogród przydomowy” - I miejsce – Edyta i Jerzy Maniawscy; II miejsce – Mirosław Grudzień; III miejsce – Marek Huentter. W kat. „Detal ogrodowy”: I miejsce – Renata Krupa; II miejsce – Marek Dubiel; III miejsce – Edyta Słomczyńska Sponsorami nagród konkursu już po raz trzeci są firmy: Zenit , Garden, Nomi, Dom i Ogród, PHG-Mościce i Dozorbut. Sponsorami konkursu i wernisażu są: Mariola Kulawik –kawiarnia ”Kangera” oraz Tomasz Witek – Piekarnia „Klich”.
Wystawa jest dedykowana śp. prof. Władysławowi Woźnemu wybitnemu floryście i projektantowi ogrodów, przyjacielowi Mościc i dwukrotnemu przewodniczącemu Jury konkursu „ Mościckie ogrody”.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl