To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Forum Przedsiębiorczości   -   02/10/2007
W Urzędzie Miasta Tarnowa po raz kolejny spotkali się z prezydentem Ryszardem Ścigałą członkowie Tarnowskiego Forum Przedsiębiorczości. Tematem spotkania była m.in. działalność nowo powołanego w tarnowskim magistracie Wydziału Strategii, zmiana przepisów dotyczących wielkopowierzchniowych obiektów handlowych oraz informacja na temat imprez targowych i kulturalnych odbywających się w najbliższych tygodniach w Krakowie i Tarnowie.

Ogloszenie

Prezentacja zadań i celów powołanego w Urzędzie Miasta Tarnowa Wydziału Strategii, informacja o zmianach przepisów dotyczących wielkopowierzchmniowych obiektów handlowych oraz Miejskiej Komisji Urbanistyczno – Architektonicznej, a także prezentacja założeń Małopolskiego Obszaru Inwestycyjnego były przedmiotem spotkania członków Tarnowskiego Forum Przedsiębiorczości z Prezydentem Miasta Tarnowa Ryszardem Ścigałą w Urzędzie Miasta Tarnowa 29 września. W trakcie spotkania rozmawiano także o zaplanowanej na listopad „Prezentacjach Tertilowskich”, czyli pokazach nauki i techniki firm tarnowskich, będących jednym z punktów programu Roku Tadeusza Tertila w Tarnowie oraz o imprezie wystawienniczej „Meet the Buyer”, organizowanej w Krakowie w październiku przez Brytyjsko - Polską Izbę Handlową i Fundację Inkubator Technologiczny. Promocja krakowskiej imprezy w tarnowskim środowisku przedsiębiorców jest efektem spotkania prezydenta Ryszarda Ścigały z Martinem Oxleyem, Dyrektorem Generalnym Brytyjsko – Polskiej Izby Handlowej w Warszawie, które odbyło się 19 września w Urzędzie Miasta Tarnowa. Konferencja ma na celu skontaktowanie międzynarodowych firm zainteresowanych zakupem polskich towarów i wyrobów z branży spożywczej, budowlanej, motoryzacyjnej, informatycznej oraz elektronicznej. (UMT)
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(02-10-2007) Dżet :
Widziałem amatorskie zdjecia o niebo lepsze. Sam opis to tez odwalenie fuchy czyli przepisanie materiałów przygotowanych przez urząd na spotkanie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(02-10-2007) do Dżet :
Odnoszę wrażenie, że Redakcja wyraźnie wskazuje kto jest autorem tekstu, poprzez zamieszczenie na końcu, w nawiasie skrótu UMT . Nie wiem dlaczego, ale takie gotowce z Urzędu Miasta Tarnowa pojawiają się dosyć często na stronie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl