To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Edunet prezentowany w Rybniku   -   03/10/2007
Wdrażany w Tarnowie projekt Edunet po raz kolejny zaprezentowano na ogólnopolskiej konferencji. Tym razem Wojciech Magdoń i Janusz Różycki uczestniczyli w konferencji „Nowoczesne technologie informacyjne i komunikacyjne jako narzędzie zarządzania miastem.” Gospodarzem konferencji byli: Miasto Rybnik, Śląski Związek Gmin i Powiatów oraz Związek Miast Polskich.

Ogloszenie
>

W czasie konferencji ”Nowoczesne technologie informacyjne i komunikacyjne jako narzędzie zarządzania miastem.” zaprezentowano wiele polskich i zagranicznych przykładów dobrej praktyki w dziedzinie e- administracji. W ramach prezentowanych rozwiązań zaprezentowano również realizowany w Tarnowie projekt Edunet, współfinansowany w ramach środków UE.
Projekt został przedstawiony w formie prezentacji z pokazem działania systemu. W czasie prezentacji przez Internet uruchomiono niektóre aplikacje systemu pokazano ich zastosowanie i funkcjonalności.
Tarnowska prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem uczestników konferencji o czym świadczą rozmowy, jakie po jego przedstawieniu prowadzili reprezentanci Tarnowa z przedstawicielami innych miast.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 2)Dodaj komentarz
(04-10-2007) Tygrysek :
Rybniku! Porozmawiaj z dyrektorami szkół którzy maja wdrażać ten świetny niby program. Powiem tak: Program jest tak udany jak programy służace do układania siatki godzin dla nauczycieli. Każdy zorientowany w temacie wie o co mi chodzi. W tym wspaniałym programie wystarczy umieśćić osobę biblitekarki szkolnej i program nieszczęśny nie wie że etat ten przewiduje znacznie więcej niż 18 godzin. Proszę spróbować wprowadzić jakolwiek błąd a następnie go próbować skorygować..To jest ośmieszanie Tarnowa należało spróbować wdrożyć ten program i po roku np ogłaszać ewentualny swój sukces. Tak sie robi w cywilizowanym świecie.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(05-10-2007) Ryś :
Ryś potwierdza uwagi Tygryska dot. "niedoskonałości" programu. Poza tym o tych i innych problemach nie wolno otwarcie mówić. Obowiązujące, głoszone hasło to sukces i prymat w każdej dziedzinie, bez względu na stan faktyczny.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl