To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Kapituła Nagrody Tadeusza Tertila   -   03/10/2007
2 października zebrała się na inauguracyjnym posiedzeniu Kapituła Nagrody Tadeusza Tertila. Siedmioosobowemu gremium, w skład którego wchodzą przedstawiciele samorządów miasta i powiatu oraz tarnowskich uczelni przewodniczy zastępca Prezydenta Miasta Tarnowa Dorota Skrzyniarz. Do konkursu zgłoszono cztery prace, nagroda wręczona zostanie podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej i Rady Powiatu Tarnowskiego w dniu 30 października.

Ogloszenie
>

Jednym z punktów programu obchodów Roku Tadeusza Tertila będzie wręczona w tym roku po raz pierwszy Nagroda imienia Tadeusza Tertila, przyznawana za najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z miastem Tarnowem lub powiatem tarnowskim. O nagrodę mogą ubiegać się absolwenci tarnowskich szkół wyższych, prace natomiast zgłaszają do nagrody uczelnie, za zgodą autorów.
Do pierwszej edycji Nagrody zgłoszono cztery prace – z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej, Wyższej Szkoły Biznesu oraz Papieskiej Akademii Teologicznej.
Nagrodę przyznają Prezydent Miasta Tarnowa i Starosta Tarnowski na wniosek Kapituły, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządów miasta i powiatu oraz uczelni. Pierwsze spotkanie członków Kapituły odbyło się 2 października w Urzędzie Miasta Tarnowa. Siedmioosobowemu gremium przewodniczy zastępca Prezydenta Miast Tarnowa Dorota Skrzyniarz. Nagroda wręczana będzie podczas uroczystej Sesji Rady Miejskiej w Tarnowie i Rady Powiatu Tarnowskiego w dniu 30 października w tarnowskim Ratuszu.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 4)Dodaj komentarz
(06-10-2007) Tertil :
a gdzie pierwszy walczący o Tertila Antoni Sypek?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-10-2007) Tertil :
Przecież tylko dzięki Niemu tarnowianie usłyszeli o mnie , a teraz łatki sobie przypisują i wszystkie zasługi, Ja protestuje!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(06-10-2007) Do Burmistrza Dr Tertila :
Ależ Kochany Burmistrzu, nie tylko WJM A. Sypek kocha Cię w Tarnowie, są na szczęście także i inne osoby, które wykazały się znacznie większą skutecznością i nie robją tego na pokaz, tylko w ukryciu...

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-10-2007) Tertil :
Mam nadzieję że tarnowianie pamiętają co wówczas się działo, ale nie widzę mimo wszystko lepszego propagatora moich idei od WJM A. Sypka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl