» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Źródło: inTARnet.pl

Zadyszka lidera   -   05/10/2007
Serię zwycięstw tarnowskiej Unii przerwał w środę dość niespodziewanie zespół z Andrychowa. Wysokie zwycięstwo w meczu czołowych jedenastek IV ligi odniosła ekipa Bruk-Betu. W wyjazdowym meczu z rezerwami Sandecji bezbramkowy remis z trudem wywalczył zespół Tuchovii. Już w sobotę następna kolejka ligowa.

Ogloszenie

Unia Tarnów – Beskidy Andrychów 1:1
Miało być łatwo i przyjemnie, jednak boiskowa rzeczywistość okazała się trochę inna.
Goście już w 10 minucie zdobyli niespodziewane prowadzenie. Chwilę później Beskidy mogły prowadzić różnicą dwóch bramek, ale tym razem „Jaskółki” uratował słupek. Słabo grająca Unia zdołała jednak doprowadzić do wyrównania. W 41 minucie w dużym zamieszaniu pod bramką rywala najlepiej odnalazł się Bartkowski.
W drugiej połowie wynik już nie uległ zmianie, choć warto dodać, że gospodarze od 64 minuty grali z przewagą jednego zawodnika. Unia zagrała słabe spotkanie, a szczególnie widoczny był brak pauzującego za żółte kartki Łukasza Popieli. Na szczęście dla naszego zespołu dość niespodziewanej porażki doznała ekipa Puszczy (z rezerwami Wisły). W tej sytuacji przewaga Unii nad wiceliderem wzrosła do 7 punktów.

Bruk-Bet Nieciecza – Glinik Gorlice 4:0
Wszyscy kibice spodziewali się bardzo wyrównanego spotkania dwóch czołowych zespołów IV ligi piłkarskiej. Okazało się jednak, że gospodarze wygrali bardzo pewnie i przy okazji wysoko. Trzy trafienia w tym meczu zaliczył Saratowicz, a jednego gola zdobył Kot.

Sandecja II Nowy Sącz – Tuchovia Tuchów 0:0
Podział punktów w tym meczu chyba nikogo nie zadowala, a tym bardziej podopiecznych trenera Jacka Ropskiego, ponieważ Tuchovia była w tym meczu faworytem.

Zapowiedź sobotniej kolejki :
Unia Tarnów – Płomień Jerzmanowice (sobota; godz.15:00)
Tuchovia Tuchów – Wisła II Kraków (sobota; godz. 14:30)
Garbarnia Kraków – Bruk-Bet Nieciecza (sobota; godz.11:00)

Wybrane mecze niższych ligach:
V liga:
Biegoniczanka Nowy Sącz - Wisła Szczucin (sobota, 15:30)
Metal Tarnów - Limanovia Limanowa (sobota, 15:30)
Watra Białka Tatrzańska - MLKS Żabno (niedziela, 15:00)
LKS Jodłownik - Wolania Wola Rzędzińska (niedziela, 15:00)
Orzeł Dębno - Barciczanka Barcice (sobota, 15:30)

Liga okręgowa (prawie wszystkie mecze w niedzielę o 15:00, mecz w Niedomicach o 14:30, mecz w Łękach o 14:00) :