To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Tarnowski Bieg Leliwitów   -   06/10/2007
7 października na ulicach Tarnowa rozegrany zostanie XVI Tarnowski Bieg Leliwitów. Organizatorem biegu jest Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół - Świat Pracy” w Tarnowie przy współudziale Tarnowskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Gimnazjum Nr 8 w Tarnowie. Patronat nad Biegiem Leliwitów objął Prezydent Miasta Tarnowa Pan Ryszard Ścigała. W związku z imprezą w dniu 7 października ruch kołowy na trasie biegu zostanie czasowo wstrzymano.

Ogloszenie

7 października rozegrana zostanie w Tarnowie 16 edycja Biegu Leliwitów, imprezy popularyzującej formę zdrowego i aktywnego stylu życia - skierowanej do młodzieży szkolnej i dorosłych. Po raz drugi tarnowski bieg organizowany jest jako bieg uliczny, wcześniej miał on charakter biegu przełajowego. Ubiegłoroczne doświadczenia pozwalają przypuszczać, że cieszy się on dużą popularnością wśród tarnowian.
Bieg główny na dystansie 10 kilometrów (trzy pętle po około 3300 m) odbędzie się na trasie: Piłsudskiego, Romanowicza, Park Strzelecki, Słowackiego, Sitki, Poniatowskiego, nawrót na Poniatowskiego, Goldhammera, Sitki, Piłsudskiego, Na Łąkach, Legionów, Piłsudskiego. Ponadto zaplanowano biegi na dystansach od 600 do 1 500 metrów dla dzieci i młodzieży w różnych kategoriach wiekowych. Wszystkie biegi odbywać się będą w godzinach 11.30 – 12.40. W tych godzinach na ulicach Piłsudskiego, Romanowicza, Słowackiego, Sitki, Poniatowskiego, Goldhammera, Na Łąkach oraz Legionów ruch kołowy zostanie ze względu na bezpieczeństwo uczestników całkowicie wstrzymany, i odbywał się będzie wyznaczonymi objazdami.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie było złożenie w wymaganym terminie w Biurze Zawodów karty zgłoszenia. Zwycięzcy biegu otrzymają nagrody (1 miejsca), okolicznościowe medale i dyplomy. Wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg, rozlosowane zostaną upominki. - Biuro zawodów mieści się przy ul. Piłsudskiego 28A w Tarnowie na terenie Campingu nr 202 „Pod jabłoniami”; czynne w dniu zawodów 7 października 2007 roku w godzinach 8.00-15.00 Start i meta na ul. Piłsudskiego przy Campingu.

Organizatorem imprezy jest Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół - Świat Pracy” w Tarnowie przy współudziale Tarnowskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Gimnazjum Nr 8 w Tarnowie. Patronat nad Biegiem Leliwitów objął Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała.

Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 6)Dodaj komentarz
(06-10-2007) mosci pan :
czy przd zawodami mozna sie jeszcze zgłosic ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(08-10-2007) mieszkanka zablokowanej ulicy :
NIE NIE NIE i jescze raz NIE Następny raz niech ten bieg odbywa się ulicami, którymi nie jeżdżą samochody np.WAŁOWA I RYNEK, a nie hardcor przy wyjeździe z "kapłanówki", zablokowane było od MBF do Szujskiego.A mieszkańcy zamkniętych ulic musieli zostawiac swoje samochody gdzieś na "bocznych" parkingach bo do domu można było tylko dotrzeć jak się miało helikopter lub łaskawie organizator pozwolił przejść przez ulicę.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Jarro72 :
Super sprawa super bieg !!! wiecej takich biegów ,a jak sie komus nie podoba to sie niech wynosi na wies, miastu potrzeba takich imprez

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) do Jarro72 :
Jeżeli wiesz, to daj info gdzie można znaleźć wyniki biegu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) mosci pan :
brawo za organizacje i miła zabawe byle częsciej a pani zablokowana zamiast autkiem to mogła sie do nas przyłaczyc i pobiegac a nie zatruwac powietrza!!!!!!!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) do biegaczy :
w przeciwieństwie do was nie którzy nawet w niedziele muszą pracować, a pracodawcę obchodzi tylko to czy ów pracownik dotrze na czas bo jak nie to juz leci po pensji

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl