To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
  Turystyczne nagrody dla Tarnowa   -   09/10/2007
Podczas Małopolskich Obchodów Światowego Dnia Turystyki, które w tym roku odbyły się w Krynicy, zostały wręczone nagrody i odznaki dla osób zasłużonych dla rozwoju turystyki w Małopolsce. Wśród osób, które otrzymały odznaki honorowe „Za zasługi dla turystyki” w imieniu Ministra Sportu i Turystyki z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego Marka Nawary znalazł się również Paweł Rybak - kierownik w Tarnowskim Centrum Informacji. Poza pracownikiem TCI, z Tarnowa odznaczeni również zostali: p. Teresa Domańska (współzałożycielka koła PTTK „Hulaj Dusza”) oraz p. Michał Kolbusz członek Zarządu PTTK Oddział Ziemi Tarnowskiej).

Ogloszenie

Natomiast Tarnowskie Centrum Informacji zostało wyróżnione Dyplomem Marszałka Województwa Małopolskiego „za wkład w rozwój i promocję Turystyki w Województwie Małopolskim w roku 2007”. Dyplom odebrał dyrektor miejskiej instytucji z Tarnowa - Marcin Pałach. Marszałek Małopolski w podobny sposób podziękował ks. prałatowi Zbigniewowi Kras (opiekun, kustosz i promotor zabytkowych świątyń, w tym XV - wiecznego Kościoła Św. Leonarda w Lipnicy Murowanej), p. Andrzejowi Łabno (wieloletni prezes PTTK w Tarnowie a od 2005r. prezes Regionalnego Forum Oddziałów Małopolskich PTTK) oraz p. Jackowi Szczebak (wiceprezes Zarządu Oddziału PTTK przy Zakładach Azotowych w Tarnowie).

Dla Informacji Turystycznej z Tarnowa nie są to pierwsze wyróżnienia. W ubiegłym roku TCI zajęło II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Na najlepszy punkt Informacji Turystycznej”, a odznaką zasłużonego dla turystyki został uhonorowany dyrektor Marcin Pałach.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 © 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl