To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Grad: niech minister odda medal !    -   09/10/2007
Podczas piątkowego Święta Pracowników ZAT, które było zarazem kulminacją obchodów jubileuszu 80-lecia Zakładów, wśród osób zasłużonych dla "Azotów", które otrzymały okolicznościowy medal znalazł się wiceminister skarbu państwa Paweł Szałamacha. Fakt ten wzburzył posła PO, Aleksandra Grada: -jedenaście zmian w zarządzie, dwadzieścia w radach nadzorczych, brak decyzji co do wejścia spółki na giełdę, przywożenie ludzi z zewnątrz w teczkach – a wszystko to w ciągu dwóch lat, pozwala zadać pytanie: za co pan minister otrzymał medal? - stwierdza poseł.

Posłuchaj wypowiedzi posła Aleksandra Grada :

Ogloszenie

-Karuzela stanowisk, przywożenie ludzi z zewnątrz w teczkach, którzy pracowali w Zakładach Azotowych po parę miesięcy, podnoszenie kosztów funkcjonowania spółek – córek, podnoszenie wynagrodzeń w radach nadzorczych, odprawy, brak decyzji co do likwidacji Nafty Polskiej, brak decyzji dotyczących przyszłości „Azotów”, anulowanie przygotowanej wcześniej decyzji prywatyzacyjnej i ciągła niepewność dotycząca giełdy - tak poseł Aleksander Grad podsumowuje ostatnie dwa lata funkcjonowania Zakładów Azotowych w Tarnowie – Mościcach. -I jeżeli teraz, podczas święta pracowników, pan minister, przed tymi pracownikami, którzy faktycznie wypracowali wartość tej firmy – otrzymuje medal, to ja się pytam: za co? Gdyby choć przyjechał do Tarnowa z jakąś ważną decyzją...

Jednak najpoważniejszy zarzut Aleksandra Grada dotyczy przygotowań spółki do wejścia na giełdę. Tuż po Święcie Pracowników okazało się bowiem, jak stwierdza poseł, iż do dnia dzisiejszego zarząd „Azotów” wciąż nie ma oparcia, formalnej podstawy dla działań zmierzających do giełdowego debiutu; brak jest uchwały Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, która by na takie działania zarządowi zezwalała. -Zatem zarząd niejako w ciemno, „na gębę” zleca dzisiaj milionowe opracowania, niezbędne by spółka mogła pojawić się na giełdzie. Wobec tego pytam raz jeszcze – po co minister Szałamacha tutaj przyjechał? - pyta Aleksander Grad.
MP
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 58)Dodaj komentarz
(09-10-2007) Nemo :
Ignorancja tego posła jest wprost proporcjonalna do toczonej przez Niego piany wyborczej.Jak,nie daj Bóg,dostanie sie znowu do sejmu to sie zadławi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) do Nemo :
Chętnie bym się dowiedział czegoś o tym, w czym się wyraża ignorancja tego posła, w kontekście Azotów. Błagam, oświeć mnie, żebym wiedział na kogo głosować

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) nikt :
Dokąd chociaz jedna akcja w tej spółce będzie państwowa, zawsze będa się tam żywili polityczni padlinożercy. A że socjalizm ciągle kwitnie, także na tzw.prawicy to i padliny nie braknie. Bo w Polsce nie ma zasadniczo żadnej prawicy. Jest tylko lewica wierząca i lewica nie wierząca. Ma rację Mrożek(wczorajszy wywiad w Dzienniku), że PRL mocno trwa nadal. PiS także jest jego kontynuacją (nawet ministrowie z PZPR-u, choćby taki Jasiński przełożony rzeczonego wyżej Szłamachy) r. Pokazuje to liczba zmian we władzach ZA. Wszystkie te zmiany to była czysta polityka. Walka frakcji w łonie PiS. Jak za PRL-u. A żaden z nich nawet kiosku samodzielnie by nie poprowadził. Ot kapitalizm.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) ReXio :
Nie jestem fanem posła Grada ale niestety ma chłop rację. To co zostało powiedziane to fakty, których się nie podważa. To co mówi Szałamacha - jest niewiele warte - przykłady możemy sobie znaleść a jest ich wiele. Co do odznaki dla p. ministra - w ZAT jest 2500 osób bardziej odpowiednich do tego wyróżnienia. Taką odznakę pan minister mógłby dostać za kilka lat jeżeli prywatyzacja przyniosłaby oczekiwane rezultaty a ZAT byłaby dobrze prosperującą firmą chemiczną. Niestety ktoś się pospieszył bo wybory tuż tuż i pana Szałamachy może już nikt nie znać po 21 października....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Hicior :
Powiedz Panie Gradzie coś dobrego zrobił będac vice ministrem zdrowia?! Zenujący jestes panie - panie gradzie:-( wszystko aby tylko do koryta - ale ale - tym razem moze nie wyjść:-)))

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) azotek :
Hahahahaha! Czym się podniecacie. Jeszcze spokojnie zdążą namieszać, wziąć odprawy, mianować nowych, podpisać korzystne kontrakty, i znowu, i znowu. Przyjdą po nich dokładnie tacy sami, wielcy biznesmeni i menagerowie - gdyby naprawdę byliby wielcy to prowadziliby własne wielkie interesy (sic!). Będą zmiany w Zarządzie, Zarządach Córek, Radach jednych i drugich. A pieniążków na inwestycje, na modernizacje i na podwyżki dla wartościowych tutejszych nie ma. Kto Tak na prawdę budował i buduje wielkość Fabryki Związków Azotowych - tylko tutejsi związani od pokoleń a nie przyniesieni w teczkach, mianowani przez odgórne władze, d***liżący pseudo prezesiki - a może nawet ministrowie hihihi. Cuda, wiele moje oczy widziały w Mościcach i wiele jeszcze zobaczą. Oni odejdą a tutejsi zostaną i będą to ciągnąć - mam nadzieję ku dobremu. Pozdrawiam.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) bog :
Dla mnie żenujące są zeznania majątkowe naszych posłów.Przecież ci ludzie są tak biedni,że należy im się zapomoga!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Nemo :
Co do ignorancji,to jest ona oczywista.Zorganizował parę "ostrych"i pokazowych debat i dalej biedak jest zaskakiwany,bo właśnie sie po 10 miesiącach dowiedział,ze nie było WZA w sprawie giełdy.Za następne parę miesięcy pewnie sie zorientuje,ze Szałamacha nie dostał medalu,tylko pamiątkową jaskółke.Swoją drogą to ktoś mu musi powiedziec,,Kwiatkowski też był w "teczce"przywieziony:) i ze On sam nie z Tarnowa

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) nemoplusiuris :
Prawda niestety jest inna. panie Nemo. Nemo to od tego że niewoele masz do powiedzenia. Szalamacha dstał medal. A za co ? za karuzela zmian w zarzadzie za wypłacana członkom zarządu odprawy. Za upolitycznienie społki, za niezadawalające efekty rynkowe, za świetne przygotowanie do prywatyzacji? No za co? medale to się tam należą pracownikom, którzy trzymają w kupie ten zakład . napewno nie ministrowi skarbu. Ale to polityczne lizodupstwo . Można nie byc fanem Grada ale ON przynajmniej ma odwagę powiedzieć głośno, że firmy używa sie do politycznych celów. Kosztem pracowników!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Nemo :
Ciekawe,ze ten bezkompromisowy poseł nie wspomniał dlaczego tak intensywnie zajmuje sie azotami.O bracie,który poręczał weksel dla azotów i nie zapłacił to nie wspomniał ani razu.A z medalem to sprawdż i nie zapomnij odszczekac.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Dżet :
A może pan Rojek zna odpowiedz na postawione pytania? Chyba miał w tych działaniach udział.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) wyborca do Nemo :
Obserwuje dziwny zwyczaj. Zamiast odpowiedzi jest atak. Taki unik stosuje się zawsze jak się niema nic do powiedzenia lub odpowiedź zgodna z prawdą jest niewygodna. Przykre to ale powszechne wśród naszych polityków.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) nemoplusiuris :
nemo ty to sam jesteś weksel!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Nemo :
Nie jestem kolego żadnym wekslem,jezeli to słowo coś dla Ciebie znaczy.Po prostu wiem o czym pisze.Grad bije wyborczą pianę wściekły,że prezes mu nie pozwolił zrobi wyborczej szopki podczas 80 lecia Azotów.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) nemoplusiuris :
wydaje mi sie , że na temat weksli posiadasz wiedzę mizerną! Cóż I.O.U to rzeczywiście ciężki temat zwolennicy jedynie słusznej partii wciąż myślą, że trasat to ten który wytyczą trasę...No ale cóz kiedy ryby....A propos, prezes na cos Gradowi nie pozwolił,?Grad raczej o to się nie ubiegał. jak ktoś sie nie ubiega to nie ma mu na co pozwolić, prezes zrobił z święta pracowników impreze polityczną wręczając medak osobie, której on poprostu się nie należał. On się należy szeregowym pracownikom za wklad i serce jakim obdarzaja ten zakład za poświęcenia za rezygnacje z podwyżek, za to że uwierzyli kiedyś, że ten zakład da się uratować i zrestrukturyzować itd...NIE NALEŻY SIĘ MEDAL GOŚCIOM Z WARSZAWY, KTÓRZY DLA FIRMY NIC NIE ZROBILI. SŁOWNIE :N I C! Z wyjątkiem karuzeli stanowisk, odpraw i podwyżek dla Rady Nadzorczej.Osobiście, choś Grad nie jest moim ulubionzm politykiem zgadzam sie z nim w tym przypadku w w 100%.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) lolek :
NIECH GRAD ODDA WOJEWODZTWO TARNOWSKIE!!!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) do rzeczy :
Medal przyznał w-ce ministrowi Prezes ZA, czy tak? Prezesa mianowało ministerstwo (szeroko rozumiane-jako nadzór włascicielski) , czy tak? To komuż ma być Prezes wdzięczny jak nie swemu Panu, dzięki któremu z ubezpieczeń poszedł do chemii, dobrze zarabia i jest zadowolony. Komuż jest i okazał się wdzięczny odwięczając się medalem. A wy naiwni forumowicze jesteście zdziwieni. Polecam XIX-sto wieczną literaurę rosyjską . Tam też jest o tym jak okazywać wdzięczność według hierarchii. Daj a będziesz obdarowany. Niech się młodzież uczy takiego wolontariatu.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) JAC :
Bez dyskusji jest zachowanie Ministerstwa Skarbu w stosunku do Azotów jak do łupu wojennego - czy nie takie zachowanie było krytykowane i wypisywane na sztandarach PiS. Bez niepotrzebnej zgryźliwości , wnioseki jest jeden ; władza to nie piaskownica czy wojna na kulki i każdy musi do niej dorosnąc - nawet PiS. a propos; 1- trudno o bardziej doświadczonego tarnowskiego polityka niż A Grad i liczę ,że Jego doświadczenie zostanie spozytkowane pozytywnie- 2- prośba - apel - błaganie o uwagę na SPADOCHRONIARZY - wyborczych - czy nie zauważyliście,że nasz /tarnowski okręg traktowany jest jak śmietnik, przez wiele sił politycznych od lat. Skutki takich wyborów są katastrofa dla Tarnowa, bez względu na kolor partei-legitki.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Prasa Kłamie :
Grad KŁAMIE Prasa Kłamie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szłamacha niedostała żadnego medalu tylko pamiątkową jaskółkę wielkości 1grosza. Szłamacha wręczał tylko odznaczenia państwowe pracownikom zakładów. Jedynym odznaczeniem ,które może nadać Zarząd ZAT jest Odznaka "Zasłużony dla ZAT" - Szałamach jej nie otrzymał. Panie redaktorze zanim nadasz tytuł artykułowi to sprawdź czy informacje w nim zawarte są prawdziwe

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) do porzednika :
tytuł jest streszczeniem wypowiedzi posła , co wyraźnie jest zaznaczone . Co niby jest w tym tytule nieprawdziwe? Wystarczy posłuchać, aby sie przekonać, że Grad faktycznie tak powiedział. To niezbity fakt. A to, czy Grad myli medal z okolicznościową przypinką świadomie, czy w ogóle sie pomylił czy też tylko robi sobie kampanię to już miejsce na domysły.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Do Grada :
Jeśli nastąpiłby taki moment oddawania nie słusznie otrzymanych nazwijmy to profitów to co zostało by Panu Gradowi???Po widzę że sięga po coraz to ochydniejsze metody,sami zaś n ie odpowiadają na wręcz przstępcze działania.Panowie z PO czy naprawdę myślićie że obywatele jedynie krztałcą się na reklamach i to medja mark???PO i wcześniejsze wcielenia miały okazję zrobić coś może nie wielkiego ale dla obywateli ,nie zrobili nic ,mało ich członkowie i zwolennicy wyćiągnęli łapy po święte prawo prawo własności prywatnej .Sami otoczyli się luksusem ,natomiast przciętnego właściciela normalnie okradają,by kosztem jego własnosci prowadzić kampanię wyborcze .Kiedy do PO trafi że kosztem innych się nie wygrywa???Nie chodzi ofakt przestępczego przejęcia prywatnej własności ,ale o zasadę która demaskuje zakłamani i pogardę do prawa przez PO-teraz idzcie do SĄDU i zgłoście od lat facet domaga się działań zgodnych z prawem ,ale wam jest to nie na rękę i przed wyborami PO nadal sieje propagandę nic nie robiąc -tego chcecie głosujcie pewnie i wam coś można zabrać by dać bogatszym.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) Nemo :
Oczywiście,Grad to swój chłop.On wszystkim tym idiotom dobrze zrobi.Jak autostradzie,bo nie jego firma miała geopodział robic.Ale przecież,to nie ważne,ze Tarnów odcięty od świata,przecież łatwiej wtedy naprawiac np.Azoty.O wekslu też wie.Pomylił tylko awalowanie z trasowaniem.Po ignorancji poznac.To musi byc on sam.Grad

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(09-10-2007) dzidzia :
ten grad to musi byc szmalowny jakiś.bede na grada glosowac.czy ktos zna jego adres?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) YYZ :
Pleśna Citi,tam szukaj!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) nemoplusiuris :
przestępstw ametody, papierki na stół chłopaki z pisu. Już! jak nie to do sądu. Rozmawiamy o azotach nie o Gradzie ale wasze Psie metody pseudo PR to wylewanie popłuczyn na każdego. podsumowalbys ile kosztowały firme państwowa zmiany we władzacg społki i podwyżki dla rady nadzorczej. Ale pewnie żyjesz z pańswowego Pisiego wiktu.Co zrobili twoi Psi przyjaciele Wojtkiewicz , czesak, nieudacznik PIlch no co/?Rozdajecie nasze ludzkie pieniądze na lewo i prwo. Nie swoje Grad Dom sobie wubudował po 20 latach z pieniędzy raczej nie poselskich. wszystko czego sie dorobił zawdzięcza własnej pracy. Zaczynal od nieczego. zróbcie to samo. Zbudujcie największa firmę geodezyjna w kraju. Żal wam pisiory, że ludzie coś mają i swoją praca mogą coś osiągnąć. pewnie lepiej pierdzieć w stołek i rozdawać pieniądze podatnkom kumplom królika z jedynie słusznej opcji. Każdy kto coś ma to złodziej. To aresztujcie i mnie! proszę bardzo. Grad w waszym wieku, moim również zap. jak mala motorówka na wszystko co ma i napewno nie miał czasu stukać w ciepłym domku w klawiaturkę. Autostrada no miała być już w przyszłym roku tak obiecywał premier w Wojniczu . Pamiętam byłem. znowu kłamał czy nie wiedział o czym mówi. Mogł nie wiedziec bo w Wojniczu stwierdził że jest w Wielkopolsce. casus Kwaśniewskiego?A wy wybudowaliście przez 2 lata 6 km autostrady. Więc synku nie mów mi tu o autostradach. Bo ich nie ma i za waszych rządów nie będzie.Ziobroludki i sldokomuchy kontrolowału ta firmę juz kilka razy sprawdzały wszystkie przetargi, przepływy. I co i nic. Uczciwie. Ale numer co? Uczciwie . Chłop sie dorobił uczciwie. Niewiarygodne były minister rolnictwa ( o ile tego niemote można nazwać ministrem)Jurgiel do dzis nie może w to uwierzyć!!!!! szukajcie wiec dalej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) Nemo :
Olek,mordo ty moja,wyluzuj.Nie bij tak mocno w klawiaturę, bo jak będziesz po wyborach pokazywał swoim wyborcom fakusia jak wygrasz?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) Gomółka :
abstrackcyjne założenie , że Grad sam pisze na forum jest dosyć zabawne . niestety nie ma raczej pokrycia w rzeczywistości. Z pozdrowieniami dla Ojca Dyrektora i jego oligarchicznego przedsiebiorstwa medialnego. z życzeniami sukcesów w budowie autostrad stadionów i czegokolwiek.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) gradobicie to najgorsza klęska :
grad jak sama nazwa wskazuje wszystko niszczy - nie chcemy takiej klęski w Tarnowie

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) cóż :
do przedmówcy: rozumiem że albo wypowiadasz się w imieniu własnym i mamusi, albo jesteś Wasza Wysokość i tytułujesz się per my

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(10-10-2007) Nemo :
Oluś,mordo,czas odszczekac.Nie bądż taki Kwach i nie udawaj,że na Gali miałeś chorobę tropikalną i widziałeś medale.Bo jak nie,to znaczy,że chxx jesteś i kłamca

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) ojciec dyrektor :
pozdrowienia dla prezesiunia . Przyślijcie więcej spadochroniarzy. ZA PISU ODDAJEMY TARNOWSKIE MIEJSCA PRACY POLITYKIEROM Z WARSZWY.ONI KOCHAJA TEN ZAKŁAD. tRZEBA SIAĆ , SIAĆ, SIAĆ.....SWOICH W SPOŁKACH SKARBU PAŃSTWA. NIECH ZBIORA PLON OBFITY DO WŁASNEJ KIESZENI!!! DZIĘKUJĘ.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do ojciecdyrektor :
Mnie tam wszystko jedno czy obsadza Warszawa ,czy Grad ,i tak interes u w tym niema Tarnów.Grad obsadził Urzędy Miejskie swoimi i tak naprawdę to On ma więcej do powiedzenia jak Prezydent .Jakoś wszem i wobec jest to wiadome i nikt nie podnosi rabanu,pewnie dla tego że PIS jest bezradnyi poraszki spadają na ich karki.Przekręty kwitną ,Panowie mają się świetnie ,a wyborcy skaczą sobie do gardeł ,nie wiedząc że kto by nie wygrał rządzi wąska grupka ustawiona ,przez PO i Barona.To są te dokonania Posła będącego w Sejmie od lat .

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) ojciec dyrektor :
piotr baron to taki żużlowiec był. cóż ten Grad to rzeczywiście gościuwa jest taka władza takie wpływy.hmm...niestety to tylko urojenia...no i jak tam altaneczka?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do ojciec dyrektor :
Jak widać Piotr Baran był ale go niema zastąpił go zwykły baran .Odnośnie altaneczki to jest bezprawnie legalizowana,pomiary robione są w nocy przy świetle latarek.Niewiem czym się tak szczycisz że jesteś w tej klice biorącej na lewo opłaty legalizacyjne. Tak chcesz zareklamować działalnośc byłych pracowników prywatnej firmy Grada, to ma być rękojma że PO nie popiera przekrętów Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego i Wydz. Geodezji. Chcesz pokazać że ludzie informują o kantach w UM Tarnowa ,a Ty drwisz z nich bo i tak nikt Wam nic nie zrobi

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do ojca.... :
Jakoś te urojenia dziwnie pasują do tego że jesteś poinformowany o altance i dziwnie łączysz ją z Gradem. Odnośnie wpływów to nie ja się szczyciłem ,jakie to ma wejścia wszędzie i jak to ma wszędzie poparcie.Albo albo bo dziwnie PO ma na tą samą sprawę dwie wersje , jak im odpowiada jest dobra jak nie to szczyt zła zakłamane marjonetki

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do tego co mu obojętne :
Jest Ci obojętne, że desant rządzi w Azotach - bardzo mi Cię żal !! Pewnie Ci nawet obojętne co desant umie - b i e d a k u !! Jak Ci pomóc ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do tego co mu obojętne :
Jest Ci obojętne, że desant rządzi w Azotach - bardzo mi Cię żal !! Pewnie Ci nawet obojętne co desant umie - b i e d a k u !! Jak Ci pomóc ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) cd :
A Olek powinien wygrać i zrobić porządek - bo to nie są żarty !

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Depart :
Głosuj na tych co zaprzedali spadochroniarzom najważniejsze stanowiska w Azotach.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do 85.28 :
Wiem Tobie odpowiada jak miejscowi panoszą się wszędzie ,tylko co ma z tego Załoga czy zwykli Mieszkańcy????A jakie umiejętności mają ci swoi ,to widać po np .UM czy PINB Tarnowa .Mnie nie pomagaj przestań podszywać się pod zwykłego Internałtę ,Przyznaj że nie bronisz tak gorliwie ,bazinteresownie .PO i Balcerowicz chcący pomagać to ironia,mogliście pomagać w tedy gdy ludzie tracili wszystko i z dnia na dzień,tracili nawet dach nad głową .Tylko Wy coraz to lepiej sobie poczynaliście.Powiedz te farmazony młodemu Oni nie pamiętają ,ja pamiętam wiele i lepiej nie zaczynaj bo za wiele przeczytasz i będziesz leciał do SĄDU - mnie to na rękę bo wyjdą wszystkie machloje ,a Wam???

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) C. d :
Olek bez wygrania robi co chce i to piszą inni ,nie ja opisywałem interesy z nawozami i inne .Tak to nie sa żarty gdy cała sfora szczeka i grozi zamiast pilnować prawa, to Wy podobno macie być ci demokraci nowoczesne standarty itd. czemu to ma być a nie było ,nagle zaczniecie wprowadzać coś co jest przeciw Wam ?????

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) Do azotowca :
Widzę że w Po zapanowała jakaś epidemia Tusk ma problemy z pojmowaniem raz dzieli wyzwiska obelgi by potem bredzić o koalicji i to idzie po kolei na wszystkich PO-ców [pewnie powinienem napisać platfusów -bo to w myśl PO jest nowoczesnośc i te lepsza częsc Polaków. 85.28,Depart -znałem kiedyś milicjanta

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2007) Głosujacy na PO :
Mandat poselski na pierwszym miejscu zdobędzie Roman Ciepiela.Głównie na Niego głosujcie a zmieni się coś w Platformie Tarnowskiej.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2007) neutra :
to szczucie obywatela grada na zarzad w azotach, ze desant, ze qrva z marsa to jedyna co ma do powiedzenia posel grad!!!!! jakis czas temu poslina handlowal workami z nawozami jako diler i powinien kupic se nowego jelcza i wrocic do tego zajecia, jak go tak do azotow ciagnie!!!!!! jakos bez Grada w AZOTACH wyniki Ok, gielda OK, piknik na jubielusz OK i prexzes wyglada na fajnego. a SZCZYPINSKI w zarzadzie to zaden desant, ty Gradzie jeden!!!!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2007) bird :
grad nie odroznia jaksolki od MEDALU. sorry gradu, z taka spostrzegawczoscia to do sejmu nie przyjmuja w tym roku!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-10-2007) monster org :
pomarżyć bird zawsze można. może marzęnia się spełnią.ale raczej to Czesak nie wejdzie do sejmu. Tak mi wychodzi.Grad ws mierzi bo nie pozwala wam obsadzać przdupasami stałków, piętnuje wasze podchodziki i układziki. Mierzi co. Małe pisiorki. Nie da rady zrobić róbta co chceta. Ktoś wam patzry na łapki i to Wam nie pasuje.PIKNIK OK. A prywatyzacja i inwestycje na jabłkach...To cały PIS zróbmy se piknik bedzie fajnie a zakład ...Niech żyje piknik!!!Za dwa lata tego pikniku i wożenia się karierowiczów warszwskich na piknikowej karuzeli PIsiorom dziękujemy!!!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-10-2007) Do monster org :
Grad nie pozwala bo sam obsadził wszystkie intratne stanowiska swoimi , i teraz zbiera plony .Układziki w Tarnowie są od momentu gdy ekipa PO dzieli i rządzi więc PIS być może chciał ale nie potrafił i PO podniosło larum łapac złodzieja to sprawdzona metoda ,by zwalić na innych

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) Peowiec :
Tarnowianie głosujmy na Tarnowiaka , a nie na kogoś z ZAMOJSZCZYZNY jak Grad.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) monster :
tarnowianina synku, tarnowianina.albo tarnowianki. czy ten Romek nie ma juz gości, którzy potrafią pisać po ludzku:) A Ciepiela to jest ze Skrzyszowa, Janik z Warszawy , Marianowska, Wojtkiewicz z Tuchowa a pochodzi z ZielonejGóry (jakoś tak), Pilch z Ciężkowic, Kużniak cholera wie skąd. Każdy skądś pochodzi i gdzieś się urodził. ważne, że osiadł tutaj zbudował dom i założyl rodzinę. Tu koncetruje swoją życiową aktywność to sie liczy!!! znam wielu "rodowitych" którzy niestety mieszkają dzisiaj we Wrocławiu , Warszawie -takie czasy.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) Głosujacy na PO :
Tylko Roman Ciepiela moze coś zmienić i w Sejmie i w polityce tranowskiej PO.Mieszka i działa w tarnowie a Skrzyszów to tylko sypialnia Tarnowa.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(15-10-2007) monster :
Romek jest oki. Ma tylko jedną wadę nie posiada zaplecza politycznego lub osiada je w formie zalążkowej. To koniunkkturalista -niestety.UW Wspólnota Samorz, PO itd. Nie wychyli się a w polityce trzeba nadstawić karku. Słowem Roman Ciepiela jest za miękki na kaczuchów boi się debat i jest medialnie niewidoczny. Z kaczkami trzeba twardo bo się plenią i mnożą! Nie wiem czy Romanowi opłaca się przestać być Marszałkiem tym jedynym z Tarnowa. To strata tracimy miejsce w zarządzie województwa.POzdrawiam mimo wszystko głosujących na PO, różni kandydaci ale jeden wspólny cel . Precz z kaczkami!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) Głosujacy na PO :
Kaczki musza być bo by się znów komuna rozpleniła

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) monster :
kaczki to właśnie komuna. Girek i Gomółka przy nich to małe Kazie. Co za sbsurd dwóch jednoajowych socjalistów bez wizji przyszłości rządzi krajem.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-10-2007) Do głosujący na Po :
Skoro głosujesz na PO to głosujesz na komunę i legalną korupcję ochranianą przez partje

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(17-10-2007) Głosujacy na PO :
z jedną roznica komuna niszczyła i maltretowała polską kulturę i inteligencję nie wspomne o wypędzeinu żydów 1968 a teraz cierpi za to cała Polska----że jest antysemicka

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(18-10-2007) mlody :
Grad oddaj wojewodztwo Tarnowskie!!!!! Na marginesie dalej masz tyle do gadania w polityce co wtedy kiedy robiona z Tarnowa zascianek!

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(21-10-2007) Do 80.85 :
Niewiem kim jesteś ani jake masz psełdo ,wiem jedno jesteś poplecznikiem Barona ,i pewnie nie bezinteresownie. Twoja sprawa w Polsce zawsze byli tacy i tacy ,ale choć chwilę przemyśl czy sprzedanie się bez reszty to jest to co prowadzi do nowoczesnej Europy czy kasy wąskiej kliki ,która pasie się na nieszczęściu innych . Czasem to może stać się Twoim udziałem , Ja widziałem nie Takich Gierojów ,i co teraz opędzają się przed Komornikiem ,albo podobnymi tylko chcącymi szybciej być bogatym- powodzenia jak to da Ci szczęście ,oby nie tabliczkę ;proszę o wsparcie na ...........

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(22-10-2007) gradzio :
teraz i ty dostaniesz medal z azotów i czego się rzucać zazdrosny chyba byłeś.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl