To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Politycy.tarnow.pl   -   10/10/2007
Z ciekawą, apolityczną inicjatywą przed nadchodzącymi wyborami wystąpił tarnowski informatyk i przedsiębiorca Krzysztof Jeż wraz z Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY. Serwis www.politycy.tarnow.pl - bo mowa o tej stronie - jest serwisem społecznościowym mieszkańców Tarnowa. Zadaniem serwisu jest ułatwienie podjęcia decyzji jakich polityków poprzeć w najbliższych wyborach. Serwis powstał jako niekomercyjna inicjatywa obywatelska.

Ogloszenie

Serwis prezentuje polityków wszystkich partii startujących w najbliższych wyborach parlamentarnych. O jego wyjątkowości stanowi fakt wykorzystywania nowoczesnego systemu oceniania polityków. Systemy takie sprawdziły się m.in. w takich serwisach jak Allegro czy skąpiec.pl
-Chcemy wykorzystać zbiorową mądrość mieszkańców Tarnowa, każdy z nas coś wie o danym polityku, czym chętnie by się podzielił z innymi, jednak wiedza ta jest bardzo wycinkowa. Serwis politycy.tarnow.pl pozwala zebrać te osobiste opinie i umieścić je w szerszym kontekście. Pozwala stworzyć profil danego polityka wraz z najbardziej wiarygodnymi opiniami na jego temat. Dzięki temu możemy podjąć rozsądną decyzję przy urnie wyborczej, nie musimy się już kierować samymi hasłami reklamowymi, do których często ograniczają się nasi lokalni politycy - tak opisuje swój pomysł jeden ze współtwórców serwisu.
- Projekt nie jest pomyślany wyłącznie na te wybory, strona żyć będzie również po nich. Biorąc pod uwagę, że do głosowania pozostało już tylko półtora tygodnia a projekt raczkuje, swój informacyjny cel nasz serwis ma w pełni szansę osiągnąć dopiero w kolejnych wyborach - do europarlamentu i samorządowych. Postanowiliśmy jednak poddać próbie naszą inicjatywę już teraz, korzystając z przedterminowych wyborów parlamentarnych i towarzyszącej im kampanii - mówi Agnieszka Poliwka z CAS "Horyzonty".
Zapraszamy zatem na stronę: www.politycy.tarnow.pl
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(10-10-2007) pytajnik :
fajny pomysł tylko nigdzie nie jest na tym sewisie podane jak sie tam zalogować żeby ocenić polityka ?

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(11-10-2007) sumi :
juz ktos cos spierniczyl bo serwis nie dziala

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(16-10-2007) katharzyna :
dziala dziala, dobry pomysl

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl