To jest strona archiwalna
   Co to był za portal ?   
Najnowsze informacje
Zapraszamy, promujemy
Reklama
PŁATNE OGŁOSZENIA i REKLAMY
» PROMUJ się w inTARnecie (oferta)
Reklama
Reklama
Reklama
InTARnet poleca
» ZBK F.Machowski
» Dr Jacek Roik - nowy adres www!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Źródło: inTARnet.pl
  
   Prywatyzacyjne mielizny szpitala w Tuchowie    -   11/10/2007
Zazwyczaj sesje Rady Powiatu Tarnowskiego mają spokojny przebieg; tym razem, pod sam koniec wtorkowej sesji stało się inaczej – a to za sprawą prywatyzowanego szpitala w Tuchowie. -Mamy pewne wątpliwości, czy spółka pracownicza zdąży na czas spełnić wszystkie warunki niezbędne do przejęcia szpitala w Tuchowie i przekształcenia go w niepubliczny ZOZ - stwierdza wicestarosta Mirosław Banach.

Posłuchaj wypowiedzi wicestarosty M.Banacha: :

Ogloszenie

Wszystkie związane z tym wymogi prawne muszą być przez spółkę pracowniczą spełnione do końca listopada i na rejestrację niepublicznego ZOZ pozostało coraz mniej czasu. Zdaniem wicestarosty postępowanie spółki jest „nie do końca czytelne”, okazało się też, że nie liczy ona tylu pracowników, ilu wykazywano w początkowych deklaracjach. -Każdy proces prywatyzacyjny takiej placówki natrafia na różne trudności, ale to jest dla nasz pierwszym symptomem, że nie wszystko przebiega tak, jak powinno - zauważa Mirosław Banach. Ale uchwała rady powiatu uwzględnia plan awaryjny – jeśli spółka pracownicza nie będzie mogła na czas przejąć kontraktu ZOZ, przejmie go inna, już zarejestrowana firma.
Sonda inTARnetowa
 
A to czytałeś ?
Czy sądzisz o komercjalizacji tarnowskiej służby zdrowia ?
jestem za
jestem przeciw
nie mam zdania
[Zobacz wyniki]
 

Komentarze internautów:   (Liczba komentarzy : 3)Dodaj komentarz
(11-10-2007) Woj :
A ja mam pytanie kto zwolnił dyr. Jagiełe skoro był tak chwalony nawet przez niejakiego starostę . Kiedy skończą się układy? Kto powołał karierowicza od siedmiu boleści na stanowisko dyr niejakiego Klisiewicza Wiesława. Czy tutaj chodzi o dobro szpitala czy o obsadzenie na stanowisku Klisiewicz który już próbował tyle dobrego zrobić dla Tarnowa, ale niestety na jego niekorzyść. Ale jak ktosrzyma z kościołem to jest najlepszy. Wrrrr

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(12-10-2007) antypisior :
No właśnie taki jest PIS...dobrze chłop rządził usunąć wsadzić swojego. Chyba juz nikt niewierzy w szczere intencje pana starosty M. Krasa a właściwie posła Wojtkiewicz bi przeciez wszyscy wiedzą że nie pdejmuje on samodzielnych decyzji.

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


(13-10-2007) anty krół J` :
No cóż.... ciekawe dlaczego zaczyna dziać się wszystko tak jak to przewidziałem 5 miesięcy temu??!! Panie starosto!!!! Jak długo będzie pan udawał, że nie wiedział, jakim człowiekiem jest pan Jagiełło??!! Ten układ jest .... sic.....

numery ip komentujących są rejestrowane.   .


W związku z pracami modernizacyjnymi na portalu możliwość komentowania artykułów została wstrzymana do momentu oddania nowej wersji serwisów. Prosimy o cierpliwość, przepraszając za niedogodności.

Portal inTARnet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do usunięcia lub skrótu komentarza naruszającego prawo, zasady współżycia społecznego lub NETykiety. Jeżeli uważasz, że którykolwiek wpis narusza czyjeś dobra - zgłoś nadużycie, wysyłając e-mail na adres:
redakcja@intarnet.pl


© 2003-2012(2015) Tarnów ON-LINE

Kontakt z redakcją/administratorem:
Tarnowski Obywatelski Portal Internetowy inTARnet.pl
redakcja@intarnet.pl